50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Українські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у Берхтесгадені


1 березня 2020р. стартами ІХ етапу Кубка світу завершився міжнародний змагальний сезон у санному спорті.
На санно-бобслейній трасі м.Берхтесгадена (Німеччина) українці найкраще виступили у змішаній командній естафеті, де посіли 6 місце. У складі команди виступали вихованка Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) Олена Смага (вип. 2017р.), кременчанин Андрій Мандзій та львів’яни Ігор Стахів і Андрій Лисецький.
У особистих змаганнях Стахів і Лисецький та Ігор Гой (Кременець) і вихованець коледжу Мирослав Левкович (вип. 2017р.) посіли 15 і 18 місця у перегонах на двомісних санях, Смага фінішувала двадцять п’ятою, а Мандзій – двадцять четвертим на одномісних.
У загальному заліку Кубка світу сезону 2019/2020 років українці розмістилися на таких позиціях:
- Ігор Стахів/Андрій Лисецький
- 18 місце
- Ігор Гой/ Мирослав Левкович
- 19-е
- Олена Стецків (вип. коледжу 2011р.)
- 23-е
- Олена Смага
- 28-е
- Антон Дукач (м.Львів)
- 29-е
- Андрій Мандзій
- 31-е
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликахСанкарі Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова срібна призерка ЧУ з санного спорту серед дівчат віком до 13 роківКреховецький, Ломакович і Муц - срібні призери юнацького чемпіонату України з санного спортуБабура та Мох - чемпіони України з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 17 роківМарціновський, Пилипів, Шкрет та Бабура - переможці юнацького чемпіонату України з санного спортуДесятикласники коледжу Микиєвич і Бабура дебютували на Кубку світу з санного спортуНа етапі Кубка світу з санного спорту у Сігулді Олена Стецків шостаНа молодіжному чемпіонаті Європи з санного спорту Микиєвич і Бабура замкнули десятку сильнішихНа чемпіонаті Європи з санного спорту Олена Стецків увійшла у шістку кращихОлена Стецків у ТОП-20 ІV етапу Кубка світу з санного спортуОлена Стецків посіла дев’яте місце на ІІІ етапі Кубка світу з санного спортуОлена Смага у топ-6 Кубка світу у АльтенберзіМох, Микиєвич, Бабура та Марціновський серед лауреатів Кубка Україна з санного спортуДанило Марціновський - молодіжний чемпіон України з санного спорту