50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Катерина Васильків – бронзова призерка чемпіонату України з санного спорту на санкороликах


    Упродовж 10-12 вересня 2020 року на навчально-спортивній базі «Кременець» (Тернопільська область) відбувся Чемпіонат України з санного спорту на санкороликах.
       В командній естафеті студентка 3 курсу Львівського фахового коледжу спорту Катерина Васильків  (на фото праворуч) здобула «бронзову» медаль. Разом з Катериною у команді змагався ще один випускник відділення санного спорту Олег-Роман Пилипів, а також Надія Антонюк та Ігор Стахів.
      Перемогу в цій дисципліні святкувала команда Кременець-1 (2.06.006), які випередили першу збірну Львова (2.06.549), в складі якої друге місце посіли дві випускниці коледжу попередніх років Олена Стецків та Олена Смага, а також львівські санкарі Антон Дукач та Андрій Лисецький.
       В змаганнях одномісних саней Катерина Васильків фінішувала шостою. А перемогу серед жінок в одномісних санях святкувала випускниця  2017 року Олена Смага, яка випередила ще одну титуловану випускницю відділення санного спорту Олену Стецків (вип.2011р.). На третьому щаблі жіночого п’єдесталу виявилася представниця Тернопільщини Юліана Туницька.
       В десятку кращих в когорті дорослих спортсменів в одномісних санях потрапили також десятикласники коледжу Д. Марциновський (8 місце), А. Шкрет (8 місце) та учениця одинадцятого класу О. Мох (9 місце). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликахСанкарі Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова срібна призерка ЧУ з санного спорту серед дівчат віком до 13 роківКреховецький, Ломакович і Муц - срібні призери юнацького чемпіонату України з санного спортуБабура та Мох - чемпіони України з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 17 роківМарціновський, Пилипів, Шкрет та Бабура - переможці юнацького чемпіонату України з санного спортуДесятикласники коледжу Микиєвич і Бабура дебютували на Кубку світу з санного спортуНа етапі Кубка світу з санного спорту у Сігулді Олена Стецків шостаНа молодіжному чемпіонаті Європи з санного спорту Микиєвич і Бабура замкнули десятку сильнішихНа чемпіонаті Європи з санного спорту Олена Стецків увійшла у шістку кращихОлена Стецків у ТОП-20 ІV етапу Кубка світу з санного спортуОлена Стецків посіла дев’яте місце на ІІІ етапі Кубка світу з санного спортуОлена Смага у топ-6 Кубка світу у АльтенберзіМох, Микиєвич, Бабура та Марціновський серед лауреатів Кубка Україна з санного спортуДанило Марціновський - молодіжний чемпіон України з санного спорту