50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Данило Марціновський - молодіжний чемпіон України з санного спорту


У м.Сігулді (Латвія) 9-11 листопада 2020р.  у програмі національного чемпіонату були розіграні звання молодіжних чемпіонів України. Змагалися спортсмени віком до 23 років.
У з'їздах на одномісних санях чемпіоном України серед чоловіків став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Данило Марціновський (на фото). Другий результат показав вихованець коледжу Олег Пилипів, а четверте місце посів ще один десятикласник Вадим Микиєвич.
В перегонах жінок перемогла кременчанка Юліана Туницька. Друге місце посіла вихованка коледжу Олена Смага, а третє - учениця 10 класу Анна Шкрет.
У з'їздах на двомісних санях одинадцятикласниця Олександра Мох у парі з львів'янкою Надією Антонюк стала срібною призеркою серед жінок, Олена Смага і Анна Шкрет вибороли бронзові медалі.
Серед чоловічих екіпажів перемогу здобули члени національної збірної львів'яни Ігор Стахів і Андрій Лисецький. Десятикласники Вадим Микиєвич та Богдан Бабура фінішували третіми.
У загальнокомандній першості команда Львівського спортколеджу набрала 760 очків і посіла І місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Данило Марціновський - переможець молодіжного чемпіонату України зі спусків на санкороликахДанило Марціновський - бронзовий та срібний призер чемпіонату України зі спусків на санкороликахВесь п'єдестал пошани юніорського чемпіонату України зі спусків на санкороликах зайняли учні коледжуСанкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликахСанкарі Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова срібна призерка ЧУ з санного спорту серед дівчат віком до 13 роківКреховецький, Ломакович і Муц - срібні призери юнацького чемпіонату України з санного спортуБабура та Мох - чемпіони України з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 17 роківМарціновський, Пилипів, Шкрет та Бабура - переможці юнацького чемпіонату України з санного спортуДесятикласники коледжу Микиєвич і Бабура дебютували на Кубку світу з санного спортуНа етапі Кубка світу з санного спорту у Сігулді Олена Стецків шостаНа молодіжному чемпіонаті Європи з санного спорту Микиєвич і Бабура замкнули десятку сильнішихНа чемпіонаті Європи з санного спорту Олена Стецків увійшла у шістку кращихОлена Стецків у ТОП-20 ІV етапу Кубка світу з санного спортуОлена Стецків посіла дев’яте місце на ІІІ етапі Кубка світу з санного спорту