50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Мох, Микиєвич, Бабура та Марціновський серед лауреатів Кубка Україна з санного спорту


На санно-бобслейній трасі у м.Сігулді (Латвія) 12-14 листопада 2020р. відбувся Кубок України з санного спорту.
У з'їздах на санях-двійках срібними лауреатками Кубка України серед жінок став львівський дует у складі учениці 11 класу Львівського коледжу спорту Олександри Мох та Надії Антонюк (на фото).
Серед чоловіків перемогу здобули перші номери національної збірної України львів'яни Ігор Стахів та Андрій Лисецький. Учні 10 класу коледжу Вадим Микиєвич і Богдан Бабура вибороли бронзові нагороди.
Бронзовим медалістом у з'їздах на одномісних санях став однокласник Микиєвича і Бабури Данило Марціновський. Перемогу тут здобув кременчанин Андрій Мандзій. Також в перегонах жінок на одномісних санях І місце посіла представниця Тернопільщини Юліана Туницька. Вихованки коледжу Олена Стецків, Олена Смага і Анна Шкрет фінішували слідом.
У командній естафеті кращий час показала зб.Львівщини-1 у складі Антона Дукача, Стецків, Стахіва і Лисецького. Зб. Львівської обл.-2, за яку змагалися Марціновський і Смага, посіла ІІІ місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Данило Марціновський - переможець молодіжного чемпіонату України зі спусків на санкороликахДанило Марціновський - бронзовий та срібний призер чемпіонату України зі спусків на санкороликахВесь п'єдестал пошани юніорського чемпіонату України зі спусків на санкороликах зайняли учні коледжуСанкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликахСанкарі Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова срібна призерка ЧУ з санного спорту серед дівчат віком до 13 роківКреховецький, Ломакович і Муц - срібні призери юнацького чемпіонату України з санного спортуБабура та Мох - чемпіони України з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 17 роківМарціновський, Пилипів, Шкрет та Бабура - переможці юнацького чемпіонату України з санного спортуДесятикласники коледжу Микиєвич і Бабура дебютували на Кубку світу з санного спортуНа етапі Кубка світу з санного спорту у Сігулді Олена Стецків шостаНа молодіжному чемпіонаті Європи з санного спорту Микиєвич і Бабура замкнули десятку сильнішихНа чемпіонаті Європи з санного спорту Олена Стецків увійшла у шістку кращихОлена Стецків у ТОП-20 ІV етапу Кубка світу з санного спортуОлена Стецків посіла дев’яте місце на ІІІ етапі Кубка світу з санного спорту