50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Олена Стецків посіла дев’яте місце на ІІІ етапі Кубка світу з санного спорту


У м.Оберхофі (Німеччина) 12-13 2020р. грудня відбувся ІІІ етап Кубка світу з санного спорту.
У командній естафеті збірна команда України у складі вихованки Львівського коледжу спорту Олени Стецків (на фото), кременчанина Андрія Мандзія та львів'ян Ігора Стахіва і Андрія Лисецького посіла 9 місце.
У особистих з'їздах на олномісних санях у Стецків 22 місце. Ще одна вихованка коледжу Олена Смага показала 24-ий результат. Андрій Мандзій і львів'янин Антон Дукач на 21 і 26 позиціях відповідно. Екіпаж двомісних саней Стахів/Лисецький чотирнадцятий.
Цікаво, що у всіх чотирьох видах програми Кубка перемогу святкували господарі - німецькі санкарі. У естафеті бронзовими призерами неочікувано стали поляки, яких на попередньому етапі українці впевнено перемагали. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Данило Марціновський - переможець молодіжного чемпіонату України зі спусків на санкороликахДанило Марціновський - бронзовий та срібний призер чемпіонату України зі спусків на санкороликахВесь п'єдестал пошани юніорського чемпіонату України зі спусків на санкороликах зайняли учні коледжуСанкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликахСанкарі Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова срібна призерка ЧУ з санного спорту серед дівчат віком до 13 роківКреховецький, Ломакович і Муц - срібні призери юнацького чемпіонату України з санного спортуБабура та Мох - чемпіони України з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 17 роківМарціновський, Пилипів, Шкрет та Бабура - переможці юнацького чемпіонату України з санного спортуДесятикласники коледжу Микиєвич і Бабура дебютували на Кубку світу з санного спортуНа етапі Кубка світу з санного спорту у Сігулді Олена Стецків шостаНа молодіжному чемпіонаті Європи з санного спорту Микиєвич і Бабура замкнули десятку сильнішихНа чемпіонаті Європи з санного спорту Олена Стецків увійшла у шістку кращихОлена Стецків у ТОП-20 ІV етапу Кубка світу з санного спортуОлена Стецків посіла дев’яте місце на ІІІ етапі Кубка світу з санного спорту