50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Марціновський, Пилипів, Шкрет та Бабура - переможці юнацького чемпіонату України з санного спорту


У м.Кременці на єдиній в Україні санній трасі 8-12 лютого 2021р. відбувся юнацький чемпіонат України з санного спорту.
Серед юнаків віком до 19 років переможцем чемпіонату у з'їздах на одномісних санях став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Данило Марціновський (на фото). Лише 0,06сек поступився Данилові недавній випускник коледжу Роман Пилипів.
Пилипів взяв реванш у з'їздах на санях-двійках, де у парі з десятикласником Богданом Бабурою не мав собі рівних. Данило Марціновський з львів'янином Ростиславом Левковичем став срібним призером.
Серед дівчат на одномісних санях перемогла кременчанка Юліана Туницька. Десятикласниця коледжу Анна Шкрет посіла ІІ місце. І у двомісних санях Анна разом з ученицею 11 класу Олександрою Мох фінішувала другою.
У командній гонці перемогу здобула зб.Львівської обл. у складі Марціновського, Шкрет, Пилипів і Бабури. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликахСанкарі Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова срібна призерка ЧУ з санного спорту серед дівчат віком до 13 роківКреховецький, Ломакович і Муц - срібні призери юнацького чемпіонату України з санного спортуБабура та Мох - чемпіони України з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 17 роківМарціновський, Пилипів, Шкрет та Бабура - переможці юнацького чемпіонату України з санного спортуДесятикласники коледжу Микиєвич і Бабура дебютували на Кубку світу з санного спортуНа етапі Кубка світу з санного спорту у Сігулді Олена Стецків шостаНа молодіжному чемпіонаті Європи з санного спорту Микиєвич і Бабура замкнули десятку сильнішихНа чемпіонаті Європи з санного спорту Олена Стецків увійшла у шістку кращихОлена Стецків у ТОП-20 ІV етапу Кубка світу з санного спортуОлена Стецків посіла дев’яте місце на ІІІ етапі Кубка світу з санного спортуОлена Смага у топ-6 Кубка світу у АльтенберзіМох, Микиєвич, Бабура та Марціновський серед лауреатів Кубка Україна з санного спортуДанило Марціновський - молодіжний чемпіон України з санного спорту