50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : У Польщі відзначились Федечки


У м.Джонкув, що у Польщі, 14-15 березня 2011р. пройшли міжнародні змагання з сучасного п’ятиборства серед молоді віком до 21 року, участь у яких взяли спортсмени 13 країн.
В змаганнях серед чоловіків 4 місце посів вихованець Львівського училища фізичної культури Андрій Федечко (вип. 2008р.). Павло Зведенюк (вип. 2010р.) – на 8 місці, студент ІІ курсу Юрій Федечко – дев’ятий.
У командному турнірі збірна команда України у складі Андрія та Юрія Федечків і киянина Дениса Павлюка стала переможцем. Другі – росіяни, на третьому місці – білоруси.
Технічні результати змагань:
Чоловіки – особиста першість
1.       М.Кустов (Росія) – 5636
2.       А.Камачо (Мексика) – 5620
3.       Р.Дичков (Росія) – 5596
4.       А.Федечко (Україна) – 5568
5.       Д.Павлюк (Україна) – 5524
8.       П.Зведенюк (Україна) – 5488
9.       Ю.Федечко (Україна) – 5476
 
Чоловіки – командний турнір
1.       Україна – 16568
2.       Росія – 16412
3.       Білорусь – 16000
Джерело: www.pentathlon.org.pl
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Ольга Клуннікова на юніорському чемпіонаті світу з сучасного п'ятиборства шоста у естафетіВихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук - чемпіон світу з сучасного п'ятиборстваЮрій Ковальчук - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборстваВихованці спортколеджу серед переможців молодіжного чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваВихованець спортколеджу Юрій Ковальчук - срібний призер чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваУчениця спортколеджу Олександра Горлова - чемпіонка України з сучасного п'ятиборства серед дівчатВихованці спортколеджу серед переможців юніорського чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваОльга Клуннікова: «В п’ятиборстві завжди має бути баланс і гармонія в усіх видах»Вихованка спортколеджу Ольга Клуннікова - володарка Кубка України з сучасного п'ятиборстваРуслана Война: "Приїхала Наталія Роговенко і каже: "Давай до нас на п’ятиборство!"Сестри Горлови та Юлія Федун на зимовому юнацькому ЧУ з сучасного п'ятиборства четвертіВихованці коледжу задавали тон на зимовому ЧУ з сучасного п'ятиборстваСвятослав Стахурський - переможець і срібний призер юнацького ЧУ з сучасного п’ятиборстваКлуннікова, Война та Горлова - срібні призерки юніорського ЧУ з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова – бронзова призерка Кубка України з сучасного п’ятиборства серед дівчат