50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : На зимовому чемпіонаті України Федечко Андрій і Зведенюк вибороли місця у збірній


У м.Києві 13-16 січня 2020р. відбувся відкритий зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства.
Серед чоловіків перемогу на чемпіонаті здобув киянин Денис Павлюк. Вихованці Львівського училища фізичної культури Андрій Федечко (вип. 2008р.) і Павло Зведенюк (вип. 2009р.) посіли 4 і 6 місця.
І у командній першості перемогу здобула збірна Києва, за яку виступав Павло Зведенюк. Збірна Львівської обл. у складі Андрія Федечка, Юрія Ковальчука (вип. 2019р.) та Дмитра Балюка (вип. 2014р.) на ІІІ місці.
Серед жінок учениця 11 класу Ольга Клуннікова посіла 6 місце. Руслана Война (ІІ курс) на сьомій підсумковій позиції. У командній першості дівчата разом з десятикласницею Олександрою Горловою четверті.
     За результатами чемпіонату сформована збірна команда України, яка на Кубках світу виборюватиме олімпійські ліцензії. До складу збірної увійшли Андрій Федечко (на фото) і Павло Зведенюк. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Ольга Клуннікова на юніорському чемпіонаті світу з сучасного п'ятиборства шоста у естафетіВихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук - чемпіон світу з сучасного п'ятиборстваЮрій Ковальчук - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборстваВихованці спортколеджу серед переможців молодіжного чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваВихованець спортколеджу Юрій Ковальчук - срібний призер чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваУчениця спортколеджу Олександра Горлова - чемпіонка України з сучасного п'ятиборства серед дівчатВихованці спортколеджу серед переможців юніорського чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваОльга Клуннікова: «В п’ятиборстві завжди має бути баланс і гармонія в усіх видах»Вихованка спортколеджу Ольга Клуннікова - володарка Кубка України з сучасного п'ятиборстваРуслана Война: "Приїхала Наталія Роговенко і каже: "Давай до нас на п’ятиборство!"Сестри Горлови та Юлія Федун на зимовому юнацькому ЧУ з сучасного п'ятиборства четвертіВихованці коледжу задавали тон на зимовому ЧУ з сучасного п'ятиборстваСвятослав Стахурський - переможець і срібний призер юнацького ЧУ з сучасного п’ятиборстваКлуннікова, Война та Горлова - срібні призерки юніорського ЧУ з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова – бронзова призерка Кубка України з сучасного п’ятиборства серед дівчат