50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Клуннікова, Война та Горлова - срібні призерки юніорського ЧУ з сучасного п’ятиборства


У м.Києві 11-13 січня 2021р. відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед юніорів. Змагалися спортсмени віком до 21 року.
У командній першості серед дівчат срібними призерками чемпіонату стала збірна команда Львівської області у складі минулорічної випускниці Львівського коледжу спорту Ольги Клуннікової, студентки ІІІ курсу Руслани Войни (на фото) та учениці 11 класу Олександри Горлової.
У особистій першості Ольга Клуннікова - також срібна медалістка! Олександра Горлова показала дев'ятий результат, Руслана Война на одинадцятій позиції.
Юніори Львівщини у командній першості посіли 4 місце. У складі команди виступали вихованець коледжу Юрій Ковальчук та студенти-третьокурсники Валентин Ільків і Юрій Зубач.
        У особистих змаганнях Юрій Ковальчук на 6 місці, Валентин Ільків замкнув першу десятку, Юрія Зубач - дев'ятнадцятий. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Учениця спортколеджу Олександра Горлова - чемпіонка України з сучасного п'ятиборства серед дівчатВихованці спортколеджу серед переможців юніорського чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваОльга Клуннікова: «В п’ятиборстві завжди має бути баланс і гармонія в усіх видах»Вихованка спортколеджу Ольга Клуннікова - володарка Кубка України з сучасного п'ятиборстваРуслана Война: "Приїхала Наталія Роговенко і каже: "Давай до нас на п’ятиборство!"Сестри Горлови та Юлія Федун на зимовому юнацькому ЧУ з сучасного п'ятиборства четвертіВихованці коледжу задавали тон на зимовому ЧУ з сучасного п'ятиборстваСвятослав Стахурський - переможець і срібний призер юнацького ЧУ з сучасного п’ятиборстваКлуннікова, Война та Горлова - срібні призерки юніорського ЧУ з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова – бронзова призерка Кубка України з сучасного п’ятиборства серед дівчатЮрій Ковальчук і Ольга Клуннікова - медалісти юніорського Кубка України з сучасного п’ятиборстваШестеро вихованців коледжу у топ-10 Кубка України з сучасного п’ятиборстваОльга Клуннікова - переможниця відкритого чемпіонату Києва з сучасного п’ятиборстваКлуннікова, Война та Горлова - срібні призерки чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваНа юнацькому чемпіонаті України Юлія Федун шоста