50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Вихованці коледжу задавали тон на зимовому ЧУ з сучасного п'ятиборства


У м.Києві 1-4 лютого 2021р. відбувся зимовий чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.
В змаганнях чоловіків на особисту першість срібним призером чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Павло Зведенюк (на фото). Недавній випускник коледжу, ще юніор за віком Юрій Ковальчук посів 4 місце. Дмитро Балюк показав шостий результат, а Юрій Федечко - восьмий.
У командній першості перемогу здобула зб.Києва, за яку зараз і виступає Павло Зведенюк. Зб.Львівської обл. у складі вихованців коледжу Юрія Ковальчука, Дмитра Балюка та студента ІІІ курсу Валентина Ільківа стала срібним призером.
Серед жінок також срібна медаль в активі вихованки коледжу Валерії Пермикіної. Минулорічна випускниця Ольга Клуннікова посіла 5 місце, а Зінаїда Батрак - восьме.
У командній першості Валерія Пермикіна і Зінаїда Батрак стали чемпіонками у складі столичної збірної. Ольга Клуннікова, учениця 11 класу Олександра Горлова та студентка ІІІ курсу Руслана Война посіли ІІІ місце у складі зб.Львівщини. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Ольга Клуннікова на юніорському чемпіонаті світу з сучасного п'ятиборства шоста у естафетіВихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук - чемпіон світу з сучасного п'ятиборстваЮрій Ковальчук - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборстваВихованці спортколеджу серед переможців молодіжного чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваВихованець спортколеджу Юрій Ковальчук - срібний призер чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваУчениця спортколеджу Олександра Горлова - чемпіонка України з сучасного п'ятиборства серед дівчатВихованці спортколеджу серед переможців юніорського чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваОльга Клуннікова: «В п’ятиборстві завжди має бути баланс і гармонія в усіх видах»Вихованка спортколеджу Ольга Клуннікова - володарка Кубка України з сучасного п'ятиборстваРуслана Война: "Приїхала Наталія Роговенко і каже: "Давай до нас на п’ятиборство!"Сестри Горлови та Юлія Федун на зимовому юнацькому ЧУ з сучасного п'ятиборства четвертіВихованці коледжу задавали тон на зимовому ЧУ з сучасного п'ятиборстваСвятослав Стахурський - переможець і срібний призер юнацького ЧУ з сучасного п’ятиборстваКлуннікова, Война та Горлова - срібні призерки юніорського ЧУ з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова – бронзова призерка Кубка України з сучасного п’ятиборства серед дівчат