50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Гудзий і Селедцова - абсолютні переможці кубка України зі стрільби з пневматичної зброї


У м.Львові 13-18 листопада 2020р. відбувся Відкритий кубок України зі стрільби з пневматичної зброї у олімпійських вправах.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки переможцем Кубка став вихованець Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий (на фото). У фінальній дуелі Святослав з рахунком 249,7 на 246,1 обстріляв ще одного вихованця коледжу Олександра Галкіна.
Свою другу перемогу на цих завершальних цьогорічних стартах Святослав здобув у стрільбі змішаних команд у парі з Вікторією Царенко.
Також дворазовою переможницею національного кубка у стрільбі з пістолета стала вихованка коледжу Тетяна Селедцова (дів.прізвище Борисюк), яка сьогодні представляє Київ. Тетяна перемогла як в особистій першості, так і в міксті.
Студент ІІІ курсу Гліб Кігітов став срібним призером серед чоловіків. У фіналі Гліб поступився олімпійському чемпіону Олександру Петріву 239,1:241,7. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Кульова стрільба

Кульова стрільба

Учні коледжу Олег Курій і Віра Павелко серед переможців змагань "Поліське полювання" зі стрільбиУчні спортколеджу - бронзові призери командного чемпіонату України зі стрільби з пневматичної зброїЧучмарьова, Кігітов та Колесник - переможці зимового ЧУ зі стрільбиГліб Кігітов - бронзовий призер міжнародного онлайн чемпіонату зі стрільбиГліб Кігітов і Яна Чучмарьова - переможці міжнародних змагань "Відкритий польський старт"Калібр-2020Катерина Суліма - срібна призерка Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніГудзий і Селедцова - абсолютні переможці кубка України зі стрільби з пневматичної зброїКрістіна Гілевич - чемпіонка України зі стрільби по рухомій мішеніМарія Сулик та Катерина Соліна – бронзові призерки юнацького чемпіонату України зі стрільбиГліб Кігітов та Юрій Колесник - чемпіони України з кульової стрільби серед молоді Гудзий та Коваль - мультимедалісти молодіжного чемпіонату України з кульової стрільбиОлег Царьков - переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату України з кульової стрільбиВихованка коледжу спорту Юлія Коростильова - найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня Гілевич, Кізима та Баблюк на подіумі чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніПавло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 року