50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Гліб Кігітов і Яна Чучмарьова - переможці міжнародних змагань "Відкритий польський старт"Калібр-2020


У м.Білостоку (Польща) 26-29 листопада 2020р.  відбулися традиційні міжнародні змагання "Відкритий польський старт "Калібр-2020" зі стрільби з пневматичної зброї.
У стрільбі з пневматичного пістолета переможцем змагань в категорії юніорів став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Гліб Кігітов (на фото). У фінальній дуелі Гліб переміг поляка Станіслава Козловського 238,9:235,9.
В дуелях дівчат Гліба підтримала десятикласниця коледжу Яна Чучмарьова. У фіналі Яна не залишила жодних шансів господарці Вероніці Пашек 241,0:234,3. Ще одна вихованка коледжу Соломія Возняк замкнула фінальну вісімку.
Серед дорослих спортсменів бронзову медаль у стрільбі з гвинтівки здобув цьогорічний випускник коледжу Святослав Гудзий, Поліна Колесникова (дів.прізвище Конарєва) стала срібною призеркою у стрільбі з пістолета.
Завершували змагання т.зв. гібридні старти, де можна було брати участь онлайн і першість визначалася незалежно від статі і вікової категорії.
У суперфіналі пістолетників Гліб Кігітов посів 6 місце, Яна Чучмарьова - сьоме. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Кульова стрільба

Кульова стрільба

Учні коледжу Олег Курій і Віра Павелко серед переможців змагань "Поліське полювання" зі стрільбиУчні спортколеджу - бронзові призери командного чемпіонату України зі стрільби з пневматичної зброїЧучмарьова, Кігітов та Колесник - переможці зимового ЧУ зі стрільбиГліб Кігітов - бронзовий призер міжнародного онлайн чемпіонату зі стрільбиГліб Кігітов і Яна Чучмарьова - переможці міжнародних змагань "Відкритий польський старт"Калібр-2020Катерина Суліма - срібна призерка Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніГудзий і Селедцова - абсолютні переможці кубка України зі стрільби з пневматичної зброїКрістіна Гілевич - чемпіонка України зі стрільби по рухомій мішеніМарія Сулик та Катерина Соліна – бронзові призерки юнацького чемпіонату України зі стрільбиГліб Кігітов та Юрій Колесник - чемпіони України з кульової стрільби серед молоді Гудзий та Коваль - мультимедалісти молодіжного чемпіонату України з кульової стрільбиОлег Царьков - переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату України з кульової стрільбиВихованка коледжу спорту Юлія Коростильова - найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня Гілевич, Кізима та Баблюк на подіумі чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніПавло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 року