50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Чучмарьова, Кігітов та Колесник - переможці зимового ЧУ зі стрільби


У Львові 6-11 лютого 2021р. відбувся зимовий чемпіонат України з кульової стрільби.
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м зимовою чемпіонкою України стала учениці 10 класу Львівського коледжу спорту Яна Чучмарьова (на фото). У фінальній дуелі Яна з рахунком 233,5 на 232,9 здолала ще одну вихованку коледжу, сьогодні киянку Тетяну Селедцову (дів. прізвище Борисюк).
У стрільбі змішаних команд з пневматичного пістолета відбулася ще одна дуель вихованців коледжу - у фіналі зійшлися дві львівські пари: студент ІІІ курсу Гліб Кігітов та Юлія Коростильова і Яна Чучмарьова та третьокурсник Юрій Колесник. Перемогли Кігітов/Коростильова 16:12.
Переможницею у стрільбі зі спортивного пістолета на 25м серед жінок стала вихованка коледжу Анастасія Німець ( дів. прізвище Бондарчук), а у чоловічій швидкісній стрільбі з пістолета - Володимир Пастернак. Львівські команди у складі Німець, Чучмарьової та Коростильової і Пастернака, Колесника та олімпійського чемпіона Олександра Петріва не мали собі рівних у цих вправах і у командній першості.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м переміг вихованець коледжу Олег Царьков. Він же виборов срібну медаль і у гвинтівочному міксті.
У стрільбі по рухомій мішені з пневматичної гвинтівки "золото" і "срібло" чемпіонату здобув ще один вихованець коледжу Ігор Кізима. Крістіна Гілевич стала бронзовою призеркою, а студент ІІІ курсу Денис Баблюк посів 4 місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Тимофій Куріпко та Яна Чучмарьова - призери юнацького чемпіонату України зі стрільбиІ в стрільбі з гвинтівки вихованці Львівського коледжу спорту серед лідерівВихованці Львівського коледжу спорту серед переможців чемпіонату України зі стрільби з пістолетаВихованець Львівського коледжу спорту Олег Царьков у Токіо двадцять другий у стрільбі з гвинтівкиУ другій олімпійській вправі вихованець спортколеджу Павло Коростильов у Токіо на дев'ятому місціВихованець спортколеджу Олег Царьков на Олімпіаді в Токіо сороковий у стрільбіВихованець спортколеджу Павло Коростильов - четвертий лауреат ХХХІІ Олімпійських ігор у ТокіоВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов у фіналі Олімпійських ігор зі стрільбиЮлія Коростильова та Анастасія Німець - срібні призерки Кубка світу з кульової стрільбиСтрільці Львівського коледжу спорту серед переможців юніорського чемпіонату УкраїниВихованка спортколеджу Юлія Коростильова - бронзова призерка кубка світу зі стрільбиДруге європейське "срібло" вихованця спортколеджу Володимира ПастернакаВихованка спортколеджу Анастасія Німець у командній стрільбі з пістолета четверта в ЄвропіВихованці Львівського коледжу спорту розіграли європейське "золото" зі стрільбиУчениця спортколеджу Яна Чучмарьова - срібна призерка юніорського чемпіонату Європи зі стрільби