50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Чучмарьова, Кігітов та Колесник - переможці зимового ЧУ зі стрільби


У Львові 6-11 лютого 2021р. відбувся зимовий чемпіонат України з кульової стрільби.
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м зимовою чемпіонкою України стала учениці 10 класу Львівського коледжу спорту Яна Чучмарьова (на фото). У фінальній дуелі Яна з рахунком 233,5 на 232,9 здолала ще одну вихованку коледжу, сьогодні киянку Тетяну Селедцову (дів. прізвище Борисюк).
У стрільбі змішаних команд з пневматичного пістолета відбулася ще одна дуель вихованців коледжу - у фіналі зійшлися дві львівські пари: студент ІІІ курсу Гліб Кігітов та Юлія Коростильова і Яна Чучмарьова та третьокурсник Юрій Колесник. Перемогли Кігітов/Коростильова 16:12.
Переможницею у стрільбі зі спортивного пістолета на 25м серед жінок стала вихованка коледжу Анастасія Німець ( дів. прізвище Бондарчук), а у чоловічій швидкісній стрільбі з пістолета - Володимир Пастернак. Львівські команди у складі Німець, Чучмарьової та Коростильової і Пастернака, Колесника та олімпійського чемпіона Олександра Петріва не мали собі рівних у цих вправах і у командній першості.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м переміг вихованець коледжу Олег Царьков. Він же виборов срібну медаль і у гвинтівочному міксті.
У стрільбі по рухомій мішені з пневматичної гвинтівки "золото" і "срібло" чемпіонату здобув ще один вихованець коледжу Ігор Кізима. Крістіна Гілевич стала бронзовою призеркою, а студент ІІІ курсу Денис Баблюк посів 4 місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Кульова стрільба

Кульова стрільба

Учні коледжу Олег Курій і Віра Павелко серед переможців змагань "Поліське полювання" зі стрільбиУчні спортколеджу - бронзові призери командного чемпіонату України зі стрільби з пневматичної зброїЧучмарьова, Кігітов та Колесник - переможці зимового ЧУ зі стрільбиГліб Кігітов - бронзовий призер міжнародного онлайн чемпіонату зі стрільбиГліб Кігітов і Яна Чучмарьова - переможці міжнародних змагань "Відкритий польський старт"Калібр-2020Катерина Суліма - срібна призерка Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніГудзий і Селедцова - абсолютні переможці кубка України зі стрільби з пневматичної зброїКрістіна Гілевич - чемпіонка України зі стрільби по рухомій мішеніМарія Сулик та Катерина Соліна – бронзові призерки юнацького чемпіонату України зі стрільбиГліб Кігітов та Юрій Колесник - чемпіони України з кульової стрільби серед молоді Гудзий та Коваль - мультимедалісти молодіжного чемпіонату України з кульової стрільбиОлег Царьков - переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату України з кульової стрільбиВихованка коледжу спорту Юлія Коростильова - найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня Гілевич, Кізима та Баблюк на подіумі чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніПавло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 року