50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Учні спортколеджу - бронзові призери командного чемпіонату України зі стрільби з пневматичної зброї


            У м.Львові 17-21 березня 2021 р. відбувся командний чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед юнаків і дівчат віком до 18 років.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м бронзовими призерами чемпіонату серед юнаків стала збірна команда Львівської обл. у складі семикласника Львівського коледжу спорту Івана Єлманова та учнів 10 класу Олега Курія і Арсена Петренка.
Гвинтівочників підтримали пістолетники. І тут львів'яни треті. За команду виступали учні 11 класу Тимофій Куріпко та Максим Поліщук.
Дівочі збірні Львівщини зупинилися за крок від медалей. Пістолетна збірна, за яку виступали одинадцятикласниця Ксенія Зінчук та учениця 8 класу Катерина Соліна, посіла 4 місце, а гвинтівочна у складі учениці 11 класу Віри Павелко, десятикласниці Марії Єлманової та дев'ятикласниці Анни Єлманової - п'яте.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Тимофій Куріпко та Яна Чучмарьова - призери юнацького чемпіонату України зі стрільбиІ в стрільбі з гвинтівки вихованці Львівського коледжу спорту серед лідерівВихованці Львівського коледжу спорту серед переможців чемпіонату України зі стрільби з пістолетаВихованець Львівського коледжу спорту Олег Царьков у Токіо двадцять другий у стрільбі з гвинтівкиУ другій олімпійській вправі вихованець спортколеджу Павло Коростильов у Токіо на дев'ятому місціВихованець спортколеджу Олег Царьков на Олімпіаді в Токіо сороковий у стрільбіВихованець спортколеджу Павло Коростильов - четвертий лауреат ХХХІІ Олімпійських ігор у ТокіоВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов у фіналі Олімпійських ігор зі стрільбиЮлія Коростильова та Анастасія Німець - срібні призерки Кубка світу з кульової стрільбиСтрільці Львівського коледжу спорту серед переможців юніорського чемпіонату УкраїниВихованка спортколеджу Юлія Коростильова - бронзова призерка кубка світу зі стрільбиДруге європейське "срібло" вихованця спортколеджу Володимира ПастернакаВихованка спортколеджу Анастасія Німець у командній стрільбі з пістолета четверта в ЄвропіВихованці Львівського коледжу спорту розіграли європейське "золото" зі стрільбиУчениця спортколеджу Яна Чучмарьова - срібна призерка юніорського чемпіонату Європи зі стрільби