50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Учні спортколеджу - бронзові призери командного чемпіонату України зі стрільби з пневматичної зброї


            У м.Львові 17-21 березня 2021 р. відбувся командний чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед юнаків і дівчат віком до 18 років.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м бронзовими призерами чемпіонату серед юнаків стала збірна команда Львівської обл. у складі семикласника Львівського коледжу спорту Івана Єлманова та учнів 10 класу Олега Курія і Арсена Петренка.
Гвинтівочників підтримали пістолетники. І тут львів'яни треті. За команду виступали учні 11 класу Тимофій Куріпко та Максим Поліщук.
Дівочі збірні Львівщини зупинилися за крок від медалей. Пістолетна збірна, за яку виступали одинадцятикласниця Ксенія Зінчук та учениця 8 класу Катерина Соліна, посіла 4 місце, а гвинтівочна у складі учениці 11 класу Віри Павелко, десятикласниці Марії Єлманової та дев'ятикласниці Анни Єлманової - п'яте.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Кульова стрільба

Кульова стрільба

Учні коледжу Олег Курій і Віра Павелко серед переможців змагань "Поліське полювання" зі стрільбиУчні спортколеджу - бронзові призери командного чемпіонату України зі стрільби з пневматичної зброїЧучмарьова, Кігітов та Колесник - переможці зимового ЧУ зі стрільбиГліб Кігітов - бронзовий призер міжнародного онлайн чемпіонату зі стрільбиГліб Кігітов і Яна Чучмарьова - переможці міжнародних змагань "Відкритий польський старт"Калібр-2020Катерина Суліма - срібна призерка Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніГудзий і Селедцова - абсолютні переможці кубка України зі стрільби з пневматичної зброїКрістіна Гілевич - чемпіонка України зі стрільби по рухомій мішеніМарія Сулик та Катерина Соліна – бронзові призерки юнацького чемпіонату України зі стрільбиГліб Кігітов та Юрій Колесник - чемпіони України з кульової стрільби серед молоді Гудзий та Коваль - мультимедалісти молодіжного чемпіонату України з кульової стрільбиОлег Царьков - переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату України з кульової стрільбиВихованка коледжу спорту Юлія Коростильова - найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня Гілевич, Кізима та Баблюк на подіумі чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніПавло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 року