50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Юлія Коростильова та Анастасія Німець - срібні призерки Кубка світу з кульової стрільби


         У м.Осієку (Хорватія) впродовж 24 червня - 2 липня 2021 р. відбувся Кубок світу з кульової стрільби.
     У командній стрільбі з пістолета на 25м срібним призером світового Кубка стала збірна команда України у складі вихованок Львівського коледжу спорту Юлії Коростильової, Анастасії Німець (дів.прізвище Бондарук) та полтавчанки Надії Шаманової. У фінальній дуелі українки поступилися команді Чехії 12:16.
      У стрільбі на особисту першість у цій вправі Анастасія посіла 13 місце, а Юлія - двадцять перше.
       У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м (змагання змішаних команд) Юлія Коростильова у парі з Денисом Кушніровим з Дніпра четверта. У "бронзовому" фіналі Юлія і Денис програли німецьким стрільцям Оліверу Гайсу та Дореен Веннекамп 2:10. Анастасія Німець разом з іще одним вихованцем коледжу Володимиром Пастернаком посіли 5 місце.
     У швидкісній стрільбі з пістолета на командну першість Володимир Пастернак у складі збірної команди України на 4-му місці, а на особисту першість - дванадцятий.
Нагадаємо, що для Юлії Коростильової це друга медаль на цих змаганнях. Напередодні Юлія стала бронзовою призеркою у стрільбі з пневматичного пістолета на 10м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Титули чемпіонів України зі стрільби розіграли вихованці Львівського коледжу спортуТимофій Куріпко та Яна Чучмарьова - призери юнацького чемпіонату України зі стрільбиІ в стрільбі з гвинтівки вихованці Львівського коледжу спорту серед лідерівВихованці Львівського коледжу спорту серед переможців чемпіонату України зі стрільби з пістолетаВихованець Львівського коледжу спорту Олег Царьков у Токіо двадцять другий у стрільбі з гвинтівкиУ другій олімпійській вправі вихованець спортколеджу Павло Коростильов у Токіо на дев'ятому місціВихованець спортколеджу Олег Царьков на Олімпіаді в Токіо сороковий у стрільбіВихованець спортколеджу Павло Коростильов - четвертий лауреат ХХХІІ Олімпійських ігор у ТокіоВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов у фіналі Олімпійських ігор зі стрільбиЮлія Коростильова та Анастасія Німець - срібні призерки Кубка світу з кульової стрільбиСтрільці Львівського коледжу спорту серед переможців юніорського чемпіонату УкраїниВихованка спортколеджу Юлія Коростильова - бронзова призерка кубка світу зі стрільбиДруге європейське "срібло" вихованця спортколеджу Володимира ПастернакаВихованка спортколеджу Анастасія Німець у командній стрільбі з пістолета четверта в ЄвропіВихованці Львівського коледжу спорту розіграли європейське "золото" зі стрільби