53 years1971 - 2024
HomeContactsSite MapУкраїнська

Wrestling : Borchynya Julia Blahinya - World Champion Junior

У м.Анкарі (Туреччина) з 4 до 9 серпня 2009р. проходив чемпіонат світу з вільної боротьби серед юніорів. У змаганнях дівчат чемпіонкою світу у ваговій категорії до 55 кг стала студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Юлія Благіня. У фіналі львів’янка виявилася сильнішою за латвійку Анастасію Григорьєву. Срібну медаль світової першості везе додому третьокурсниця Ірина Гусяк. У фіналі вагової категорії до 59 кг Іра поступилася росіянці Катерині Мельниковій.

Свій внесок у «срібний» успіх української жіночої збірної зробила і студентка І курсу Марія Лівач, яка у ваговій категорії до 48 кг посіла 5 місце. У ½ фіналу Марія поступилася майбутній чемпіонці Фуюко Мімурі. На 5 місці і цьогорічна випускниця відділення вільної боротьби УФК Оксана Ващук. Оксана також у півфінальній2 сутичці поступилася чемпіонці росіянці Наталії Воробйовій. На 5 місці і минулорічна випускниця Ірина Нетреба (в/к до 63 кг). у півфіналі Ірина поступилася шведці Ханні Йохансон, яка також стала чемпіонкою.

Студентки ІІ курсу Мар’яна Безрука і Анжела Клещева відповідно на 8 і 16 місцях у ваговій категорії до 51 і 44 кг. Таким чином, з 8 учасниць збірної України семеро представників відділення вільної боротьби Львівського училища фізичної культури. У командній першості збірна України на ІІ місці (50 оч.), попереду росіянки (67 оч.), позаду – японки (47 оч.)

Анонсы
28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Wrestling

Wrestling

Результати учнів та студентів коледжу на чемпіонаті України з вільної боротьби (U20) Випускниця коледжу Оксана Лівач здобула ліцензію для участі в Олімпійських Іграх 2024!Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турнііруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Yulia Tkach topped the United World Wrestling rating! Pupils and graduates of the freestyle wrestling department are among the best at the Cup of Ukraine!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Pupils of the freestyle wrestling department are winners and prize-winners of the All-Ukrainian!Students of the freestyle wrestling department are among the best at the Ukrainian Championship!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»