50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Долинчук і Ільницький серед лідерів юнацької легкої атлетики


Долинчук СніжанаУ м.Харкові 23 червня 2013р. завершився юнацький чемпіонат України з легкої атлетики, а з ним і відбір на юнацький чемпіонат світу та ХІІ Європейський юнацький олімпійський фестиваль. Як відомо, перші змагання у липні прийматиме український Донецьк, а другі відбудуться у Нідерландському Утрехті.
У бізі на 2000м з перешкодами ІІ місце з результатом 7.24,29хв. посіла учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Сніжана Долинчук. Сніжана лише 0,23сек. на фініші поступилася Оксані Гач з Волині. Фаворитка сезону, однокласниця Сніжани Надія Луцик не фінішувала.
Цьогорічний випускник училища Андрій Ільницький стрибнув у висоту на 206см, що дало йому ІІІ місце. Нагадаємо, що місяць тому на командному чемпіонаті у Донецьку Андрій з результатом 212см переміг. А на цей раз кращими були представники Бердичівської школи стрибунів у висоту Олександр Баранніков та Владислав Мазур, які подолали 215см. За меншою кількістю спроб чемпіоном став Баранніков. Четверте місце у ще одного представника ЛУФК Вадима Кравчука – 203см.
Особистий рекорд настрибала одинадцятикласниця Анна Пилявець. Однак, результат 170см дав їй лише 5 місце, хоч до «бронзи» Аня не дотягнула лише за кількістю спроб.
4 місце у бізі на 400м з бар’єрами посів Артур Назарук. Час Артура – 56,3сек. Володимир Хоменко на 3000м фінішував шостим.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Студентка коледжу Марія Алєйнікова на юніорському чемпіонаті Європи стрибнула на 174смВладислав Лавський на молодіжному чемпіонаті Європи п'ятий у стрибках у висотуТроє вихованців спортколеджу беруть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики Ігор Музика - переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиСтудентка спортколеджу Уляна Рачинська - чемпіонка України з легкої атлетики серед юніорівСтудентки спортколеджу Уляна Рачинська та Мар'яна Шостак - чемпіонки України з легкої атлетики Марія Алєйнікова - бронзова призерка чемпіонату Балканських країн з легкої атлетикиЛегкоатлети Львівського коледжу спорту - переможці і призери молодіжного чемпіонату УкраїниАнна Хіміч та Дмитро Гласов - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУляна Рачинська та Марія Алєйнікова - призерки юніорського чемпіонату України з легкої атлетики"Срібний" виступ вихованців спортколеджу на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетикиУчні Львівського коледжу спорту - переможці ІІІ літньої гімназіади України з легкої атлетикиМаксим Караїм - бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуДев'ятикласниця Львівського коледжу спорту А. Хіміч - дворазова чемпіонка України з легкої атлетики