50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Історія відділення


 
Історична довідка відділення легкої атлетики
 
 Львівського фахового коледжу спорту



               Відділення працює з дня заснування навчального закладу. В різний час відділення очолювали вчителі - тренери - К.Домбровський , Є.Сюч , С. Терюхов , О.Кополович , С. Федор .Крім того з учнями та студентами працювали заслужені тренери України М.Вальчук , В. Степанов , В. Башкіров , С. Процишин .
              За роки роботи в закладі почесне звання “Заслужений тренер України” отримали - Є.Сюч , О.Кополович , О.Мозговий , М.Сташків , С.Терюхов , О.Ступаченко , В.Лебедюк.
               Почесне звання “Заслужений працівник фізичної культури та спорту” отримали М.Сташків та В.Лебедюк
              На відділенні підготовлено - МСМК - 17 , МС - 43
Кращі випускники відділення легкої атлетики 1971 - 2021
Христина Стуй - заслужений майстер спорту України , майстер спорту міжнародного класу (випуск 2005 року)   - учасниця ХХІХ , ХХХ , ХХХІ Олімпійських ігор ( Пекін, Лондон, Ріо-де-Жанейро )
- бронзова призерка Олімпійських ігор в Лондоні 2012 з естафетного бігу 4 х 100 м
- бронзова призерка чемпіонату світу в Тегу 2011 з естафетного бігу 4 х 100 м
- срібна призерка чемпіонату Європи в Гельсінки 2012 з бігу на 200 м
- срібна призерка чемпіонату Європи в Цюріху 2014 з естафетного бігу 4 х 100
- чемпіонка всесвітньої універсіади в Шеньчжень 2011 з естафетного бігу 4 х 100 м
- переможниця командних чемпіонатів Європи з естафетного бігу 4 х 100 м ( Стокгольм 2011 , Брауншвейнг 2014 , Чебоксари 2015 )
- чемпіонка ІІ Європейських ігор в Мінську 2019 в командній першості
Державні нагороди - Орден Княгині Ольги ІІІ ст. ( 2012 рік )
                                  - Орден Княгині Ольги ІІ ст. ( 2019 рік )
Тренери в коледжі - Федоренко В.Ф. , Черних В.М.
Андрій Скварук - майстер спорту міжнародного класу (випуск        року)  
 - учасник ХХVІ та ХХVІІ олімпійських ігор 
- 4 місце - метання молота - Атланта 1996
- 10 місце - метання молота - Сідней 2000
- срібний призер чемпіонату світу в Афінах 1997 в метанні молота
- фіналіст чемпіонату світу Едмонтон 2001 - 5 місце
- срібний призер Кубку Європи 1994
- бронзовий призер Кубку Європи 1993
- володар Гран-прі IAAF з метання молота 2000
Державні нагороди - Орден за заслуги ІІІ ст.
Тренер в коледжі - заслужений тренер України Сюч Є.В.
Дмитро Дем’янюк - майстер спорту міжнародного класу ( випуск    2000 р )- учасник ХХІХ та ХХХ Олімпійських ігор ( Пекін , Лондон )
- фіналіст чемпіонату світу в м.Тегу ( Корея) 2011 рік
- фіналіст чемпіонату Європи у приміщенні м. Гетеборг ( Швеція) 2013 рік
- переможець командного чемпіонату Європи 2011 рік
- бронзовий призер Всесвітніх ігор військовослужбовців в м. Ріо де Жанейро (Бразилія) -2011р.
Тренер - заслужений працівник фізичної культури та спорту України , заслужений тренер України Лебедюк В.І.
Андрій Булковський - майстер спорту міжнародного класу (випуск 1990 року)
- учасник ХХVІ Олімпійських ігор в Атланті 1996 - біг 1500 м
- переможець Кубку Європи 1993 з бігу на 1500 м
- переможець Кубку Європи 1994 з бігу на 800 м та 1500 м
- рекордсмен України з бігу на 1500 м
Тренери в коледжі - заслужений працівник фізичної культури та спорту України , заслужений тренер України Сташків М.В. , Черних В.М.
Наталія Колованова - майстер спорту міжнародного класу (випуск        року) , фіналістка ХХV Олімпійських ігор в Барселоне 1992 з бігу на 100 м зб - 7 місце.
Тренер в коледжі - заслужений тренер України Кополович О.І.
Оксана Райта - майстер спорту міжнародного класу (випуск 2013 року   ).
- бронзова призерка перших юнацьких олімпійських ігор ( Сінгапур , 2010 рік ) в бігу на 2000 м зп з національним рекордом України для дівчат до 20 років
- учасниця командного чемпіонату Європи (Брауншвейнг 2014 ) , біг 3000 м зп - 10 місце
- учасниця чемпіонату Європи з кросу ( Шаморин , 2017 ) .
Тренер в коледжі - заслужений працівник фізичної культури та спорту України , заслужений тренер України  Сташків М.В.
Богдан - Іван Городиський - майстер спорту міжнародного класу (випуск 2014 року)   - чемпіон України з бігу на 10000 м та з марафонського бігу. Має іменну ліцензію на участь ХХХІІ олімпійських іграх в Токіо.
Тренер в коледжі - заслужений працівник фізичної культури та спорту України , заслужений тренер України  - Сташків М.В.
Ірина Бубняк - майстер спорту міжнародного класу (випуск 2013 року) - недноразова чемпіонка та призерка чемпіонатів України з бігу на 1500 м , 3000 м та марафонського бігу.
Тренер в коледже - заслужений працівник фізичної культури та спорту України , заслужений тренер України Сташків М.В.
Ірина Кропивницька - майстер спорту міжнародного класу (випуск         року) , недноразова чемпіонка та призерка чемпіонатів України з легкоатлетичного кросу та бігу на середні та довгі дистанції.
Тренер в коледжі - заслужений працівник фізичної культури та спорту України , заслужений тренер України Сташків М.В.
Михайло Романюк - майстер спорту міжнародного класу (випуск           року) , чемпіон Європи серед юніорів з десятиборства , рекордсмен України серед юніорів , недноразовий чемпіон та призер чемпіонатів України.
Тренери в коледжі - заслужений тренер України Терюхов С.А
Марина Щербіна - майстер спорту міжнародного класу (випуск         року)
Срібна призерка першого чемпіонату світу серед юніорок з семиборства , недноразова чемпіонка та призерка чемпіонатів України.
Тренер в коледжі - заслужені тренери України Ступаченко О.І. та Кополович О.І.
Надія Кобрин - майстер спорту міжнародного класу (випуск         року) ,
недноразова чемпіонка та призерка чемпіонатів України в метані спису.
Тренер в коледжі - Федор С.М.
Галина Михайлова - майстер спорту міжнародного класу (випуск       року) 
недноразова чемпіонка та призерка чемпіонатів України у стрибках у висоту.
 Марія Василюк - майстер спорту міжнародного класу (випуск       року )
Учасниця чемпіонату світу з бігу по шосе ( 6 місце ) , недноразова чемпіонка та призерка чемпіонатів України з бігу на середні та довгі дистанції.
Тренер в коледжі - заслужений працівник фізичної культури та спорту України , заслужений тренер України Сташків М.В.
Володимир Сойка - майстер спорту міжнародного класу (випуск       року )
недноразовий чемпіон та призер чемпіонатів України зі спортивної ходьби на 20 та 50 км.
Віктор Шаповал - майстер спорту міжнародного класу  (випуск 2000року) , Учасник чемпіонату світу 2009р. в м.Берлін (Німетчина), чемпіонату Європи 2009 р. в м.Турін ( Італія), бронзовий призер Всесвітніх ігор військовослужбовців 2007 р.( Індія), 4-й лауреат Всесвітньої Універсіади 2007р. в м.Бангкок (Тайланд), багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України.
Тренер - заслужений працівник фізичної культури та спорту України , заслужений тренер України Лебедюк В.І.
 Ярослав Чмир – ( випуск 1983 року) Майстер спорту міжнародного класу , 
чемпіон СРСР серед юніорів 1985р, учасник матчу збірних команд юніорів   СРСР –НДР (Мінськ). 
Тренер в коледжі - заслужений тренер України Сюч Є.В.
Владислав Лавський – (випуск 2020 року) майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату Світу серед юнаків 2017 року м.Найробі (Кенія), учасник чемпіонату Світу серед юніорів 2018 року в м.Тампере (Фінляндія), фіналіст чемпіонату Європи серед юніорів 2018 року в м.Бурос (Швеція), багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України серед юніорів та молоді. Тренер в коледжі - Скалоцька М.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Легка атлетика

Легка атлетика

Анна Хіміч - переможниця Всесвітніх шкільних спортивних ігор з легкої атлетикиАнна Хіміч і Дмитро Гласов - призери всесвітніх шкільних спортивних ігор з легкої атлетикиВийти до фіналу чемпіонату світу Марії Алєйніковій завадили зайві спробиСтудентка коледжу Марія Алєйнікова на юніорському чемпіонаті Європи стрибнула на 174смВладислав Лавський на молодіжному чемпіонаті Європи п'ятий у стрибках у висотуТроє вихованців спортколеджу беруть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики Ігор Музика - переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиСтудентка спортколеджу Уляна Рачинська - чемпіонка України з легкої атлетики серед юніорівСтудентки спортколеджу Уляна Рачинська та Мар'яна Шостак - чемпіонки України з легкої атлетики Марія Алєйнікова - бронзова призерка чемпіонату Балканських країн з легкої атлетикиЛегкоатлети Львівського коледжу спорту - переможці і призери молодіжного чемпіонату УкраїниАнна Хіміч та Дмитро Гласов - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУляна Рачинська та Марія Алєйнікова - призерки юніорського чемпіонату України з легкої атлетики"Срібний" виступ вихованців спортколеджу на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетики