50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Трофимук і Остимчук – чемпіони України у шведській естафеті


На зміну дорослій першості у Запоріжжі 30-31 січня 2015р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків і дівчат 1998р.н. і мол.
У т.зв. шведській естафеті 100+200+300+400м чемпіоном України серед юнаків стала збірна команда Львівської обл. у складі Артема Матвєєва, Василя Паславського, Павла Теплого та учня 11 класу Львівського училища фізичної культури Володимира Трофимука (на фото). Час львів’ян – 2.06,7 хв.
І серед дівчат перемога була за львів’янками. Правда, дівчата свій успіх розділили з сумчанками, які показали такий самий час – 2.21.4 хв. У складі львівської команди бігла одинадцятикласниця училища Іванна Остимчук.
У стрибках у висоту срібною призеркою юнацького чемпіонату з результатом 1м70 см стала учениця 10 класу Ілона Заскалько.
В змаганнях серед хлопців одинадцятикласник Дмитро Призиглей лише за спробами поступився ІІІ місцем своєму візаві з Кіровограда Ігору Кушнікову. Результат Дмитра 2м 00см є його особистим рекордом.
     У бізі на 3000 м Вікторія Соколічак (11 кл.) фінішувала четвертою. Результат Вікторії – 10.41,69 хв. 5 місце у фінальному забігу на 800 м посіла учениця 11 класу Оксана Більчак.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Студентка коледжу Марія Алєйнікова на юніорському чемпіонаті Європи стрибнула на 174смВладислав Лавський на молодіжному чемпіонаті Європи п'ятий у стрибках у висотуТроє вихованців спортколеджу беруть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики Ігор Музика - переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиСтудентка спортколеджу Уляна Рачинська - чемпіонка України з легкої атлетики серед юніорівСтудентки спортколеджу Уляна Рачинська та Мар'яна Шостак - чемпіонки України з легкої атлетики Марія Алєйнікова - бронзова призерка чемпіонату Балканських країн з легкої атлетикиЛегкоатлети Львівського коледжу спорту - переможці і призери молодіжного чемпіонату УкраїниАнна Хіміч та Дмитро Гласов - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУляна Рачинська та Марія Алєйнікова - призерки юніорського чемпіонату України з легкої атлетики"Срібний" виступ вихованців спортколеджу на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетикиУчні Львівського коледжу спорту - переможці ІІІ літньої гімназіади України з легкої атлетикиМаксим Караїм - бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуДев'ятикласниця Львівського коледжу спорту А. Хіміч - дворазова чемпіонка України з легкої атлетики