50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Алєйнікова - чемпіонка, Рачинська - віцечемпіонка України з легкої атлетики у приміщенні


У м.Сумах 27-29 січня 2021р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів - спортсменів віком до 19 років.
У стрибках у висоту чемпіонкою України серед дівчат стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Марія Алєйнікова (на фото). Результат Марії 182см - її особистий рекорд і лише один сантиметр не дотягує до нормативу майстра спорту України.
У бігу на 1500м срібну медаль і звання віцечемпіонки виборола однокурсниця Алєйнікової Уляна Рачинська. Час Уляни - 4.37,33хв дозволив їй вперше підкорити норматив кандидата в майстри спорту.
Студент ІІ курсу Максим Караїм з результатом 6.01,13хв став бронзовим призером у бігу на 2000м з перешкодами. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Легка атлетика

Легка атлетика

Максим Караїм - бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуДев'ятикласниця Львівського коледжу спорту А. Хіміч - дворазова чемпіонка України з легкої атлетикиМарія Алєйнікова - четверта лауреатка юніорського чемпіонату балканських країн з легкої атлетики Хіміч і Ковальчук - призерки юнацького чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніІлона Заскалько - бронзова призерка Кубка України з легкої атлетики у приміщенніАлєйнікова - чемпіонка, Рачинська - віцечемпіонка України з легкої атлетики у приміщенніНа "Різдвяних стартах" у Києві Марія Алєйнікова встановила особистий рекордБогдан Городиський - найкращий легкоатлет України за підсумками жовтня 2020 рокуАнна Хіміч - чемпіонка, Вікторія Ковальчук - віцечемпіонка України з легкої атлетики серед дівчат Богдан Городиський - рекордсмен України у напівмарафоніУляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 1500 метрівМар’яна Шостак - бронзова призерка чемпіонату України з легкої атлетикиМар’яна Шостак та Ілона Заскалько – чемпіонки України з легкої атлетики серед молодіІгор Музика – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиАнна Хіміч – чемпіонка України з легкоатлетичного двоборства