50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : "Срібний" виступ вихованців спортколеджу на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетики


              6 срібних медалей вибороли вихованці Львівського коледжу спорту на чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді віком до 22 років, який 17-18 травня 2021 р. відбувся у м.Луцьку.
                У бігу на 110м з бар'єрами ІІ місце виборов студент ІІІ курсу Максим Андрухів. Показаний результат 14,76сек - особистий рекорд Максима.
               Студентка І курсу Уляна Рачинська з часом 10.00,24хв стала срібною призеркою у бігу на 3000м.
               У стрибках у висоту срібними нагородами відзначилися вчорашні випускники коледжу Владислав Лавський та Анастасія Матвійок. Владислав, стрибнувши на 212см, посів ІІ місце серед чоловіків, а Анастасія з результатом 175см - серед жінок.
           У естафетному бігу 4х400м другий результат показала зб.Львівської області, за яку виступав третьокурсник Юрій Васічкін. У гладкому бігу на 400м Юрій з результатом 55,26сек четвертий.
             У жіночій естафеті 4х100м срібною призеркою у складі зб.Львівщини стала минулорічна випускниця Анастасія Герус.
           Студент ІІ курсу Назар Боруцький з результатом 204см посів 5 місце у стрибках у висоту.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Студентка коледжу Марія Алєйнікова на юніорському чемпіонаті Європи стрибнула на 174смВладислав Лавський на молодіжному чемпіонаті Європи п'ятий у стрибках у висотуТроє вихованців спортколеджу беруть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики Ігор Музика - переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиСтудентка спортколеджу Уляна Рачинська - чемпіонка України з легкої атлетики серед юніорівСтудентки спортколеджу Уляна Рачинська та Мар'яна Шостак - чемпіонки України з легкої атлетики Марія Алєйнікова - бронзова призерка чемпіонату Балканських країн з легкої атлетикиЛегкоатлети Львівського коледжу спорту - переможці і призери молодіжного чемпіонату УкраїниАнна Хіміч та Дмитро Гласов - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУляна Рачинська та Марія Алєйнікова - призерки юніорського чемпіонату України з легкої атлетики"Срібний" виступ вихованців спортколеджу на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетикиУчні Львівського коледжу спорту - переможці ІІІ літньої гімназіади України з легкої атлетикиМаксим Караїм - бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуДев'ятикласниця Львівського коледжу спорту А. Хіміч - дворазова чемпіонка України з легкої атлетики