50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Уляна Рачинська та Марія Алєйнікова - призерки юніорського чемпіонату України з легкої атлетики


       У Львові на реконструйованому стадіоні університету фізичної культури ім.Івана Боберського 20-21 травня 2021 р. відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів - атлетів віком до 19 років.
              У бігу на 1500м срібною призеркою чемпіонату стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Три з половиною стадіонних кола Уляна пробігла за 4.37,47хв і лише 1сек поступилася переможниці Яні Боровець з Луцька. Свою другу медаль чемпіонату, і також срібну, Уляна з результатом 10.00,43хв виборола на дистанції 3000м.
           Однокурсниця Уляни Марія Алєйнікова показала другий результат у стрибках у висоту 179см, що є її особистим рекордом.
         Ще одну срібну медаль, на дистанції 5000м, виборола минулорічна випускниця коледжу Ольга Клуннікова, яка спеціалізується у сучасному п'ятиборстві.
         Минулорічний випускник коледжу Олександр Репало із особистим рекордом 204см посів ІІІ місце у стрибках у висоту.
           Двічі четвертим приходив на фініш на дистанціях 800 і 1500м студент ІІІ курсу Максим Караїм.
     Одинадцятикласник Ігор Музика встановив особистий рекорд на дистанції 400м з бар'єрами 55,95сек і також посів 4 місце.
           4 місце у бігу 5000м посів ще один п'ятиборець Юрій Ковальчук.
          Слід відзначити і десятикласницю коледжу Вікторію Майстренко за 4 місце у стрибках у висоту з результатом 165см.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Студентка коледжу Марія Алєйнікова на юніорському чемпіонаті Європи стрибнула на 174смВладислав Лавський на молодіжному чемпіонаті Європи п'ятий у стрибках у висотуТроє вихованців спортколеджу беруть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики Ігор Музика - переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиСтудентка спортколеджу Уляна Рачинська - чемпіонка України з легкої атлетики серед юніорівСтудентки спортколеджу Уляна Рачинська та Мар'яна Шостак - чемпіонки України з легкої атлетики Марія Алєйнікова - бронзова призерка чемпіонату Балканських країн з легкої атлетикиЛегкоатлети Львівського коледжу спорту - переможці і призери молодіжного чемпіонату УкраїниАнна Хіміч та Дмитро Гласов - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУляна Рачинська та Марія Алєйнікова - призерки юніорського чемпіонату України з легкої атлетики"Срібний" виступ вихованців спортколеджу на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетикиУчні Львівського коледжу спорту - переможці ІІІ літньої гімназіади України з легкої атлетикиМаксим Караїм - бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуДев'ятикласниця Львівського коледжу спорту А. Хіміч - дворазова чемпіонка України з легкої атлетики