50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Анна Хіміч та Дмитро Гласов - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетики


         У м.Івано-Франківську 3-5 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 15 років.
          У бігу на 400м переможницею чемпіонату серед дівчат стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Анна Хіміч. Стадіонне коло Анна пробігла за 58,14сек.
      Серед хлопців на тій же дистанції переміг восьмикласник коледжу Дмитро Гласов.      Переможний час Дмитра склав 52,91сек, що є його особистим рекордом.
 
 
         Вдвічі коротшу дистанцію Дмитро пробіг за 24,29сек і посів 8 місце.
       У бігу на 400м з бар'єрами бронзову медаль з особистим рекордом 1.02,86хв виборов учень 9 класу Остап Янів.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Студентка коледжу Марія Алєйнікова на юніорському чемпіонаті Європи стрибнула на 174смВладислав Лавський на молодіжному чемпіонаті Європи п'ятий у стрибках у висотуТроє вихованців спортколеджу беруть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики Ігор Музика - переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиСтудентка спортколеджу Уляна Рачинська - чемпіонка України з легкої атлетики серед юніорівСтудентки спортколеджу Уляна Рачинська та Мар'яна Шостак - чемпіонки України з легкої атлетики Марія Алєйнікова - бронзова призерка чемпіонату Балканських країн з легкої атлетикиЛегкоатлети Львівського коледжу спорту - переможці і призери молодіжного чемпіонату УкраїниАнна Хіміч та Дмитро Гласов - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУляна Рачинська та Марія Алєйнікова - призерки юніорського чемпіонату України з легкої атлетики"Срібний" виступ вихованців спортколеджу на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетикиУчні Львівського коледжу спорту - переможці ІІІ літньої гімназіади України з легкої атлетикиМаксим Караїм - бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуДев'ятикласниця Львівського коледжу спорту А. Хіміч - дворазова чемпіонка України з легкої атлетики