50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Легкоатлети Львівського коледжу спорту - переможці і призери молодіжного чемпіонату України


           У м.Бахмуті 8-9 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді віком до 22 років.
         У бігу на 1500м переможницею чемпіонату стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Час переможниці - 4.32,25хв.
       У бігу на 400м з бар'єрами срібну медаль з результатом 53,68сек виборов третьокурсник Юрій Васічкін.
       Ще одну нагороду, на цей раз бронзову, Юрій здобув у естафеті 4х400м у складі збірної команди Львівської області.
      Однокурсник Юрія Максим Андрухів став срібним призером у бігу на 110м з бар'єрами. Результат Максима - 14,84сек.
      Ще одна третьокурсниця Мар'яна Шостак посіла ІІІ місце у гладкому бігу на 400м. Стадіонне коло Мар'яна пробігла за 56,45сек.
        Дві срібні нагороди чемпіонату у стрибках у висоту здобули вчорашні випускники коледжу Анастасія Матвійок та Владислав Лавський. Анастасія з результатом 175см посіла ІІ місце серед жінок, а Владислав, стрибнувши на 216см - серед чоловіків.
       Слід додати, що Владислав виконав норматив для участі у молодіжному чемпіонаті Європи, який на початку липня відбудеться у столиці Естонії м.Таллінні.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Студентка коледжу Марія Алєйнікова на юніорському чемпіонаті Європи стрибнула на 174смВладислав Лавський на молодіжному чемпіонаті Європи п'ятий у стрибках у висотуТроє вихованців спортколеджу беруть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики Ігор Музика - переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиСтудентка спортколеджу Уляна Рачинська - чемпіонка України з легкої атлетики серед юніорівСтудентки спортколеджу Уляна Рачинська та Мар'яна Шостак - чемпіонки України з легкої атлетики Марія Алєйнікова - бронзова призерка чемпіонату Балканських країн з легкої атлетикиЛегкоатлети Львівського коледжу спорту - переможці і призери молодіжного чемпіонату УкраїниАнна Хіміч та Дмитро Гласов - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиУляна Рачинська та Марія Алєйнікова - призерки юніорського чемпіонату України з легкої атлетики"Срібний" виступ вихованців спортколеджу на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетикиУчні Львівського коледжу спорту - переможці ІІІ літньої гімназіади України з легкої атлетикиМаксим Караїм - бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуДев'ятикласниця Львівського коледжу спорту А. Хіміч - дворазова чемпіонка України з легкої атлетики