50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Злива медалей від Пришляка і Кузнецової


Степан Пришляк16-19 лютого 2012р. у рамках зимового чемпіонату України з велосипедного спорту на львівському треку свою першість розіграли спортсмени юнацької вікової категорії.
18 медалей - 4 золотих, 6 срібних та 8 бронзових –у доробку вихованців Львівського училища фізичної культури. 15 з них в активі десятикласника Степана Пришляка та учениці 9 класу Софії Кузнєцової.
Степан переміг у груповій гонці з вибуванням та у командній гонці переслідування, приходив на фініш другим у командному спринті та гіті на 200м з ходу, посів ІІІ місце у гіті на 500м з місця, скретчі, кейріні та груповій гонці на 40 кіл.
На рахунку Софії перемога у скретчі, ІІ місця у спринті, командному спринті, командній гонці переслідування, бронзові відзнаки у гіті на 500м з місця і на 200м з ходу, кейріні.
Дві нагороди виборов на юнацькому чемпіонаті однокласник Пришляка Роман Селіверстов, який поступив на навчання із Жовкви. Роман асистував Степану укомандній гонці переслідування, де посів І місце та у командному спринті, де фінішував другим. Срібною медаллю за ІІ місце у командному спринті відзначений і дев’ятикласник Віктор Біляк. У гіті на 200м з ходу і у командній гонці переслідування Віктор п’ятий – цілком достойний виступ в компанії старших за себе суперників.
Підготувала Наталія Васьо
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Данило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосеДанило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосеСтудент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосеУчні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерівУчень коледжу Матвій Хацинський - бронзовий призер юнацького чемпіонату України з велоперегонівСтуденти Микита Яковлєв та Андрій Ганзін - переможці молодіжного чемпіонату України з велоперегонів Учні коледжу спорту задавали тон на юніорському чемпіонаті України з велоперегонів на трекуСТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ СПОРТУ А.ГАНЗІН ТА М. ЯКОВЛЄВ - ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З ВЕЛОПЕРЕГОНІВ НА ТРЕКУКлімченко, Бірюкова та Нагірна - бронзові призерки чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуВихованець коледжу Роман Гладиш - срібний призер чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуВихованка коледжу Тетяна Клімченко - бронзова призерка чемпіонату Європи велоперегонів на трекуСоломія Лукачук - найкраща спортсменка Львівщини у жовтні 2020 рокуЮлія Бірюкова та Соломія Лукачук четверті на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуМатвій Хацинський - восьмиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку серед юнаківДанило Яковлєв - чотириразовий юнацький чемпіон України з велоперегонів на треку