50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ СПОРТУ А.ГАНЗІН ТА М. ЯКОВЛЄВ - ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З ВЕЛОПЕРЕГОНІВ НА ТРЕКУУ м.Львові на єдиному в Україні критому велотреці НСБЛВС МО України 2-5 березня відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку у неолімпійських видах змагань.
У скретчі - різновиді групових перегонів на 15 км, чемпіоном України став студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Андрій Ганзін. У боротьбі за чемпіонський титул Андрій випередив своїх старших товаришів, також вихованців коледжу Олександра Кривича та Романа Гладиша.
Свою другу золоту медаль на цих змаганнях Андрій Ганзін виборов у гонці "темпо". І тут позаду себе Андрій залишив Романа Гладиша.
Роман Гладиш зумів реабілітуватися у гонці з вибуванням та груповій гонці на 120 кіл, де не мав собі рівних. Андрій Ганзін у гонці з вибуванням - срібний призер.
Третьокурсник Микита Яковлєв переміг у індивідуальній гонці переслідування на 4 км. Олександр Кривич у цьому виді змагань - на третьому місці.
 
 
Ще одну нагороду, на цей раз срібну, Микита здобув у груповій гонці.
У жіночій частині змагань три медалі в активі вихованки коледжу Тетяни Клімченко. Тетяна перемогла у індивідуальній гонці на 3 км, стала срібною призеркою у скретчі, посіла ІІІ місце у гіті на 500м з місця. Срібною медалісткою у індивідуальній гонці стала ще одна випускниця коледжу Анна Нагірна. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Данило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосеДанило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосеСтудент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосеУчні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерівУчень коледжу Матвій Хацинський - бронзовий призер юнацького чемпіонату України з велоперегонівСтуденти Микита Яковлєв та Андрій Ганзін - переможці молодіжного чемпіонату України з велоперегонів Учні коледжу спорту задавали тон на юніорському чемпіонаті України з велоперегонів на трекуСТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ СПОРТУ А.ГАНЗІН ТА М. ЯКОВЛЄВ - ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З ВЕЛОПЕРЕГОНІВ НА ТРЕКУКлімченко, Бірюкова та Нагірна - бронзові призерки чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуВихованець коледжу Роман Гладиш - срібний призер чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуВихованка коледжу Тетяна Клімченко - бронзова призерка чемпіонату Європи велоперегонів на трекуСоломія Лукачук - найкраща спортсменка Львівщини у жовтні 2020 рокуЮлія Бірюкова та Соломія Лукачук четверті на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуМатвій Хацинський - восьмиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку серед юнаківДанило Яковлєв - чотириразовий юнацький чемпіон України з велоперегонів на треку