50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Учні коледжу спорту задавали тон на юніорському чемпіонаті України з велоперегонів на треку


            16 медалей, з них 7 золотих, вибороли учні Львівського коледжу спорту на юніорському чемпіонаті України з велоперегонів на треку, який 11-14 березня 2021 р.  відбувся у Львові паралельно з дорослою першістю.
У командній гонці переслідування на 4км переможцями чемпіонату стала збірна команда, у якій змагались одинадцятикласники Володимир Кондратенко та Святослав Горбовий. Учень 10 класу Данило Яковлєв та дев'ятикласник Матвій Хацинський посіли ІІ місце у складі іншого збірного колективу.
Кондратенко і Яковлєв перемогли також у командному спринті. Горбовий і Хацинський тут другі.
У омніумі - велосипедному багатоборстві весь п'єдестал пошани був за вихованцями коледжу. Чемпіоном України став Кондратенко, срібним призером - Горбовий, а бронзовим - Яковлєв.
Серед дівчат срібну і бронзову нагороди здобула студентка І курсу Анастасія Кривич. Анастасія посіла ІІ місце у командній гонці та третє - у медісоні.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Данило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосеДанило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосеСтудент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосеУчні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерівУчень коледжу Матвій Хацинський - бронзовий призер юнацького чемпіонату України з велоперегонівСтуденти Микита Яковлєв та Андрій Ганзін - переможці молодіжного чемпіонату України з велоперегонів Учні коледжу спорту задавали тон на юніорському чемпіонаті України з велоперегонів на трекуСТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ СПОРТУ А.ГАНЗІН ТА М. ЯКОВЛЄВ - ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З ВЕЛОПЕРЕГОНІВ НА ТРЕКУКлімченко, Бірюкова та Нагірна - бронзові призерки чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуВихованець коледжу Роман Гладиш - срібний призер чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуВихованка коледжу Тетяна Клімченко - бронзова призерка чемпіонату Європи велоперегонів на трекуСоломія Лукачук - найкраща спортсменка Львівщини у жовтні 2020 рокуЮлія Бірюкова та Соломія Лукачук четверті на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуМатвій Хацинський - восьмиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку серед юнаківДанило Яковлєв - чотириразовий юнацький чемпіон України з велоперегонів на треку