50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Студенти Микита Яковлєв та Андрій Ганзін - переможці молодіжного чемпіонату України з велоперегонів


          У м.Львові 14-18 квітня 2021 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років.
          В змаганнях чоловіків триразовим молодіжним чемпіоном України став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Микита Яковлєв. Микита переміг у груповій гонці на 120 кіл, командній гонці переслідування на 4км та у медісоні. В активі талановитого трековика також "срібло" у індивідуальній гонці переслідування на 4км та у омніумі - велосипедному багатоборстві.
        У медісоні - парній гонці Микиті асистував другокурсник коледжу Андрій Ганзін. Свою другу золоту нагороду Андрій Ганзін виборов у гонці з вибуванням. У скретчі та у командній гонці переслідування у Андрія срібні медалі.
       Недавній випускник коледжу Олександр Кривич посів ІІ місце у командній гонці переслідування та третє - у командному спринті.
       Сестра Олександра студентка І курсу Анастасія Кривич стала бронзовою призеркою у командній гонці переслідування серед жінок.
 
 
       Слід відзначити і успішний виступ одинадцятикласника, ще юніора за віком Святослава Горбового. Святослав посів ІІ місце у медісоні та двічі фінішував четвертим - у командній гонці та у гонці з вибуванням.
        Однокласник Горбового Олександр Кондратенко у парі з Олександром Кривичем став бронзовим призером у командному спринті та показав четвертий результат у медісоні.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Святослав Горбовий на юніорському чемпіонаті світу з велотреку чотирнадцятий у перегонах з вибуванняМикита Яковлєв та Андрій Ганзін - четверті лауреати світового Кубка націй з велоперегонів на трекуСоломія Лукачук - дворазова переможниця чемпіонату України з велоперегонів на трекуДесятикласниця Кароліна Келюх - триразова чемпіонка України з велоперегонів на треку серед юніорокЮлія Бірюкова та Анна Нагірна - чемпіонки світу з велоперегонів на шосе серед військовослужбовцівВелосипедисти Львівського коледжу спорту змагались на молодіжному чемпіонаті ЄвропиДанило Яковлєв і Матвій Хацинський-переможці юніорського чемпіонату України з велоперегонів на трекуСтудент спортколеджу Андрій Ганзін - дворазовий чемпіон України з велоперегонів на трекуСвятослав Горбовий - призер юніорського чемпіонату України з велосипедного спринтерського омніумуСвятослав Горбовий та Володимир Кондратенко - переможці "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонівВихованці коледжу спорту серед лауреатів "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонів на трекуДанило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосеДанило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосеСтудент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосеУчні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерів