50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Студенти Микита Яковлєв та Андрій Ганзін - переможці молодіжного чемпіонату України з велоперегонів


          У м.Львові 14-18 квітня 2021 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років.
          В змаганнях чоловіків триразовим молодіжним чемпіоном України став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Микита Яковлєв. Микита переміг у груповій гонці на 120 кіл, командній гонці переслідування на 4км та у медісоні. В активі талановитого трековика також "срібло" у індивідуальній гонці переслідування на 4км та у омніумі - велосипедному багатоборстві.
        У медісоні - парній гонці Микиті асистував другокурсник коледжу Андрій Ганзін. Свою другу золоту нагороду Андрій Ганзін виборов у гонці з вибуванням. У скретчі та у командній гонці переслідування у Андрія срібні медалі.
       Недавній випускник коледжу Олександр Кривич посів ІІ місце у командній гонці переслідування та третє - у командному спринті.
       Сестра Олександра студентка І курсу Анастасія Кривич стала бронзовою призеркою у командній гонці переслідування серед жінок.
 
 
       Слід відзначити і успішний виступ одинадцятикласника, ще юніора за віком Святослава Горбового. Святослав посів ІІ місце у медісоні та двічі фінішував четвертим - у командній гонці та у гонці з вибуванням.
        Однокласник Горбового Олександр Кондратенко у парі з Олександром Кривичем став бронзовим призером у командному спринті та показав четвертий результат у медісоні.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Учні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерівУчень коледжу Матвій Хацинський - бронзовий призер юнацького чемпіонату України з велоперегонівСтуденти Микита Яковлєв та Андрій Ганзін - переможці молодіжного чемпіонату України з велоперегонів Учні коледжу спорту задавали тон на юніорському чемпіонаті України з велоперегонів на трекуСТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ СПОРТУ А.ГАНЗІН ТА М. ЯКОВЛЄВ - ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З ВЕЛОПЕРЕГОНІВ НА ТРЕКУКлімченко, Бірюкова та Нагірна - бронзові призерки чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуВихованець коледжу Роман Гладиш - срібний призер чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуВихованка коледжу Тетяна Клімченко - бронзова призерка чемпіонату Європи велоперегонів на трекуСоломія Лукачук - найкраща спортсменка Львівщини у жовтні 2020 рокуЮлія Бірюкова та Соломія Лукачук четверті на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуМатвій Хацинський - восьмиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку серед юнаківДанило Яковлєв - чотириразовий юнацький чемпіон України з велоперегонів на трекуКондратенко та Горбовий - чемпіони України з велоперегонів на треку серед юніорівСоломія Лукачук - дворазова чемпіонка України з велоперегонів на трекуМатвій Хацинський - триразовий срібний призер юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосе