50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Студент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосе


            На карпатських дорогах Львівщини та частково Закарпаття 15-19 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на шосе.
        У індивідуальній гонці на час на дистанцію 25км срібним призером чемпіонату серед молоді віком до 23 років став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Микита Яковлєв. Другокурсник Андрій Ганзін посів 18 місце. У парі з недавнім випускником коледжу Олександром Кривичем хлопці показали четвертий результат у командному заліку.
        Третьокурсниця Соломія Лукачук посіла 9 місце в індивідуальній гонці та сьоме - у груповій на 140км у перегонах серед жінок віком до 23 років.
     Недавня випускниця коледжу Юлія Бірюкова двічі стала четвертою серед жінок - у індивідуальній і груповій гонках.
       Слід відзначити і виступ юного десятикласника Данила Яковлєва. У категорії юніорів Данило показав восьмий результат у індивідуальній гонці на час, хоч був на два роки молодшим за своїх конкурентів.
         Одинадцятикласник Святослав Горбовий у груповій гонці на 136км серед юніорів десятий.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Святослав Горбовий на юніорському чемпіонаті світу з велотреку чотирнадцятий у перегонах з вибуванняМикита Яковлєв та Андрій Ганзін - четверті лауреати світового Кубка націй з велоперегонів на трекуСоломія Лукачук - дворазова переможниця чемпіонату України з велоперегонів на трекуДесятикласниця Кароліна Келюх - триразова чемпіонка України з велоперегонів на треку серед юніорокЮлія Бірюкова та Анна Нагірна - чемпіонки світу з велоперегонів на шосе серед військовослужбовцівВелосипедисти Львівського коледжу спорту змагались на молодіжному чемпіонаті ЄвропиДанило Яковлєв і Матвій Хацинський-переможці юніорського чемпіонату України з велоперегонів на трекуСтудент спортколеджу Андрій Ганзін - дворазовий чемпіон України з велоперегонів на трекуСвятослав Горбовий - призер юніорського чемпіонату України з велосипедного спринтерського омніумуСвятослав Горбовий та Володимир Кондратенко - переможці "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонівВихованці коледжу спорту серед лауреатів "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонів на трекуДанило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосеДанило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосеСтудент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосеУчні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерів