50 років1971 - 2021

Велоспорт : Данило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосе

У м.Кременчуці 24-27 червня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України з велоперегонів на шосе.
       У парній гонці на час переможцем чемпіонату серед юнаків віком до 16 років став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв. Асистував Данилу киянин Матвій Ушаков. Дистанцію 10км хлопці здолали за 12.35,799хв.
       Свою другу перемогу на цьому чемпіонаті Данило виборов у гонці критеріум.
У груповій гонці на 50км у Данила срібна медаль.
   Дев'ятикласник Матвій Хацинський у парній гонці показав шостий результат, а десятикласниця Кароліна Келюх - восьмий у груповій гонці на 30км.
      Серед юнаків віком до 14 років срібним призером у парній гонці на 5км став учень 8 класу Віктор Лисцев. У парі з Максимом Щербацьким з Дніпропетровщини Віктор здолав дистанцію за 6.57,846хв. Ще одну срібну нагороду Віктор виборов у гонці критеріум.

Велоспорт

Велоспорт

Святослав Горбовий на юніорському чемпіонаті світу з велотреку чотирнадцятий у перегонах з вибуванняМикита Яковлєв та Андрій Ганзін - четверті лауреати світового Кубка націй з велоперегонів на трекуСоломія Лукачук - дворазова переможниця чемпіонату України з велоперегонів на трекуДесятикласниця Кароліна Келюх - триразова чемпіонка України з велоперегонів на треку серед юніорокЮлія Бірюкова та Анна Нагірна - чемпіонки світу з велоперегонів на шосе серед військовослужбовцівВелосипедисти Львівського коледжу спорту змагались на молодіжному чемпіонаті ЄвропиДанило Яковлєв і Матвій Хацинський-переможці юніорського чемпіонату України з велоперегонів на трекуСтудент спортколеджу Андрій Ганзін - дворазовий чемпіон України з велоперегонів на трекуСвятослав Горбовий - призер юніорського чемпіонату України з велосипедного спринтерського омніумуСвятослав Горбовий та Володимир Кондратенко - переможці "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонівВихованці коледжу спорту серед лауреатів "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонів на трекуДанило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосеДанило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосеСтудент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосеУчні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерів