50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Данило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосе


       У м.Святогірську 4-6 липня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України з велоперегонів на шосе у олімпійських видах програми.
      Серед юнаків віком до 16 років бронзовим призером чемпіонату у груповій гонці на 84км став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв.
      У індивідуальній гонці на час на дистанцію 15км Данило показав четвертий результат - 22.19,0хв.
        У командній першості у цих видах змагань Данило у складі збірної Львівської обл. на 5 та 4 місцях відповідно. Разом з Яковлєвим за львівську команду змагався учень 10 класу Матвій Хацинський.
 
 
       Серед юнаків віком до 14 років дев'ятикласник Віктор Лисцев посів 5 місце у індивідуальній гонці та сьоме - у груповій.
    У командній першості Віктор у складі збірної команди на першому та другому місцях відповідно. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

Святослав Горбовий на юніорському чемпіонаті світу з велотреку чотирнадцятий у перегонах з вибуванняМикита Яковлєв та Андрій Ганзін - четверті лауреати світового Кубка націй з велоперегонів на трекуСоломія Лукачук - дворазова переможниця чемпіонату України з велоперегонів на трекуДесятикласниця Кароліна Келюх - триразова чемпіонка України з велоперегонів на треку серед юніорокЮлія Бірюкова та Анна Нагірна - чемпіонки світу з велоперегонів на шосе серед військовослужбовцівВелосипедисти Львівського коледжу спорту змагались на молодіжному чемпіонаті ЄвропиДанило Яковлєв і Матвій Хацинський-переможці юніорського чемпіонату України з велоперегонів на трекуСтудент спортколеджу Андрій Ганзін - дворазовий чемпіон України з велоперегонів на трекуСвятослав Горбовий - призер юніорського чемпіонату України з велосипедного спринтерського омніумуСвятослав Горбовий та Володимир Кондратенко - переможці "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонівВихованці коледжу спорту серед лауреатів "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонів на трекуДанило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосеДанило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосеСтудент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосеУчні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерів