50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Перші юнацькі Олімпійські ігри отримали талісманів


За 266 днів до старту І юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі світові були представлені офіційні талісмани цих змагань – Ліо й Мерлі.
 
Ліо (Lyo) – левеня, яке обожнює спорт і пропонує молодим людям розділити його захоплення та долучитися до здорового способу життя. Він символізує безмежну енергію молоді, її бажання брати від життя якомога більше та прагнення до перемог. Повне ім’я Ліо – Лев юнацької Олімпіади (Lyo – «Lion of the Youth Olympic»). Мерлі (Merly) отримала своє ім’я від слова «mer» (море) та літер «l» від «liveliness» (жвавість) і «y» від «youthfulness» (молодість). Це фантастична істота сінгапурської міфології – мерліон, з головою лева та тілом риби. Мерлі – затята захисниця навколишнього середовища, яка закликає юнаків до соціальної активності та єднання заради спільного майбутнього. Як талісмани юнацьких Ігор-2010 Ліо та Мерлі відтепер братимуть участь в усіх заходах, що відбуватимуться в рамках підготовки до Олімпіади в Сінгапурі, знайомлячи юнаків всього світу з такими цінностями Олімпійського руху, як Дружба, Взаємоповага та Чесна Гра.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

П'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту їдуть на олімпіаду в ТокіоСвято Останнього дзвоника у Львівському коледжі спортуУ дружбі з книгою: підведено підсумки конкурсівКаріна Сидорак - чемпіонка, Сніжана Ощіпко - віцечемпіонка України з худ. гімнастики серед юніорокНайкращий в Україні заклад спортивного профілю запрошує на навчання юних спортсменів6 травня - День Львівського коледжу спортуСоломія Винник – найкраща спортсменка Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуЮлія Ткач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2020 роціАндрій Каргут – найкращий тренер Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Десятикласниця коледжу Марія Городня - срібна призерка міжнародних змагань "Multinations" з плаванняКаріна Сидорак - бронзова призерка міжнародних змагань "Кубок Софії-2021" з художньої гімнастикиМарія Городня - найкраща спортсменка Львівщини за результатами березня - 2021Підсумки тижня англійської мовиОДИНАДЦЯТИКЛАСНИК ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ СТАНІСЛАВ КОРЧЕМЛЮК - СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ