50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Зустріч учнів ЛУФК в історичній студії


Черговий етап проекту до 105-х роковин з дня народження Степана Бандери зібрав учнів Львівського училища фізичної культури у історичній студії «Степан Бандера – Людина. Патріот. Герой», де працювали дослідники - Анастасія Кузьма та Тамара Рускан, аналітики – Альона Шевченко і Вікторія Крисюк (виховна група №9, вихователь Світлана Волянюк), архівісти – Денис Карімов, Дмитро Присяжнюк (виховна група №5, вихователь Стефанія Статкевич).
Попередньо опрацювавши літературні та інтернет-джерела, дослідники провели екскурс сторінками життєпису Провідника Організації українських націоналістів, аналітики окреслили чинники, під впливом яких формувались його національна свідомість, активна життєва позиція, політичні переконання. Архівісти представили добірку відеодокументів, взявши за основу кінострічку Віктора Швеця і Тараса Ткаченка « Степан Бандера. Ціна свободи».
Робота у студії завершилась інтелектуальною естафетою, в якій перемогла ланка Дмитра Присяжнюка з перевагою у 0,5 бали. Слід відзначити і ланку Юлії Плетникової за самовіддану боротьбу та волю до перемоги.
Підбиваючи підсумки, учасники зустрічі одностайно підтримали думку онука Степана Бандери: «Кожен має право на власну позицію. Чим далі відходимо в майбутнє, тим світлішим стає минуле. Не нам судити наших дідів. Ми тільки можем постаратися їх зрозуміти. Бо нам, онукам, жити у спільному домі».
Підготувала Олена Сторожук

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

П'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту їдуть на олімпіаду в ТокіоСвято Останнього дзвоника у Львівському коледжі спортуУ дружбі з книгою: підведено підсумки конкурсівКаріна Сидорак - чемпіонка, Сніжана Ощіпко - віцечемпіонка України з худ. гімнастики серед юніорокНайкращий в Україні заклад спортивного профілю запрошує на навчання юних спортсменів6 травня - День Львівського коледжу спортуСоломія Винник – найкраща спортсменка Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуЮлія Ткач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2020 роціАндрій Каргут – найкращий тренер Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Десятикласниця коледжу Марія Городня - срібна призерка міжнародних змагань "Multinations" з плаванняКаріна Сидорак - бронзова призерка міжнародних змагань "Кубок Софії-2021" з художньої гімнастикиМарія Городня - найкраща спортсменка Львівщини за результатами березня - 2021Підсумки тижня англійської мовиОДИНАДЦЯТИКЛАСНИК ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ СТАНІСЛАВ КОРЧЕМЛЮК - СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ