50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечорі


9 березня 2020 року в день народження Великого Кобзаря українського народу з ініціативи штабу Всеукраїнського об’єднання добровольців й за підтримки відділення НОК України у Львівській області, журналу «РІА-Україна» та інших співорганізаторів у Львівському палаці мистецтв відбувся Шевченківський творчий вечір.
Під час заходу ветерани війни та їх рідні, військові капелани, відомі львів’яни та гості з Маріуполя, спортсмени, журналісти, школярі та інші запрошені читали вірші, поеми і просто короткі фрази Тараса Шевченка, які упродовж багатьох років української історії є джерелом надії і стимулом до боротьби.
Серед перших читали шевченкову поезію й вихованці Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) учасники III зимових юнацьких Олімпійських Ігор 2020, санкарі Олександра Мох та Вадим Микиєвич, а також вихованки відділення гандболу Олеся Дяченко та Марія Поляк. Разом із заступником директора коледжу Оксаною Вацебою дівчата і хлопці прочитали шевченкові твори «Сон» та «Хіба самому написать…».
             Геній Тараса Шевченка живе у кожному з нас! 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

П'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту їдуть на олімпіаду в ТокіоСвято Останнього дзвоника у Львівському коледжі спортуУ дружбі з книгою: підведено підсумки конкурсівКаріна Сидорак - чемпіонка, Сніжана Ощіпко - віцечемпіонка України з худ. гімнастики серед юніорокНайкращий в Україні заклад спортивного профілю запрошує на навчання юних спортсменів6 травня - День Львівського коледжу спортуСоломія Винник – найкраща спортсменка Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуЮлія Ткач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2020 роціАндрій Каргут – найкращий тренер Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Десятикласниця коледжу Марія Городня - срібна призерка міжнародних змагань "Multinations" з плаванняКаріна Сидорак - бронзова призерка міжнародних змагань "Кубок Софії-2021" з художньої гімнастикиМарія Городня - найкраща спортсменка Львівщини за результатами березня - 2021Підсумки тижня англійської мовиОДИНАДЦЯТИКЛАСНИК ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ СТАНІСЛАВ КОРЧЕМЛЮК - СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ