50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : На Олімпійському уроці-2020 - понад 300 вихованців Львівського коледжу спорту


  17 вересня 2020 року з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту та в межах акції Національного олімпійського комітету України «Всеукраїнський олімпійський урок» і «Олімпійський тиждень» учні та студенти найкращого в Україні серед споріднених закладів спортивного профілю - Львівського фахового коледжу спорту, взяли участь у традиційній щорічній першості з легкоатлетичного кросу під гаслом #BeActive.
Забіги юнаків та дівчат на кросових дистанціях довжиною 1 000 метрів гравійними алеями львівського парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Стрийський парк» відбулися за відповідних організаційних заходів дирекції Львівського фахового коледжу спорту та активної безпосередньої підтримки голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського й членів суддівської бригади, в складі якої були також старшокласники та студенти відділення легкої атлетики.
Під час спортивного заходу, який було організовано із дотриманням санітарно-гігієнічних вимог за чітким похвилинним графіком, відбулися також і показові тренувальні вправи вихованців відділень гандболу, вільної боротьби, фехтування та боксу.
Участь у легкоатлетичних забігах та Олімпійському уроці #BeActive взяли понад 300 юних спортсменів: учні 7-11 класів та студенти 1-3 курсів усіх 13 спортивних відділень з олімпійських видів спорту, які культивуються в коледжі: велоспорту, водного поло, санного спорту, фехтування, боксу, вільної боротьби, веслування, гандболу, кульової стрільби, стрільби з лука, легкої атлетики, сучасного п’ятиборства та футболу. А найспритніші - отримали чудові подарунки від НОК України: футболки з тематичним логотипом, блокноти та ручки.
Окрім суто спортивного змагання, ця першість засвідчила й своє головне покликання - згуртувати талановиту спортивну молодь довкола ідей олімпізму, актуалізувати бажання розвиватися та удосконалювати свої здібності, формувати свідоме прагнення до здорового способу життя та сприяти вихованню почуття патріотизму, гордості за спортивні успіхи на славу свого унікального навчального закладу, який у 2021 році відзначатиме піввіковий ювілей; рідного краю та рідної країни.
Серед переможців та призерів виявилися представники відділень сучасного п’ятиборства, вільної боротьби, футболу, водного поло, веслування.
 
Переможці і призери першості коледжу з легкоатлетичного кросу
 
ДІВЧАТА 7 – 8 КЛАСІВ:
 
місце
 
Прізвище, ім’я
 
вид спорту
 
клас
 
результат
 
1
 
Павліченко Вероніка
вільна боротьба
7
4.05,6
 
2
 
Асанова Вікторія
сучасне п’ятиборство
7
4.09,8
 
3
 
Мазуркевич Христина
вільна боротьба
8 А
4.23,2
 
ЮНАКИ 7 - 8 КЛАСІВ:
 
місце
 
Прізвище, ім’я
 
вид спорту
 
клас
 
результат
 
1
 
Стахурський Святослав
сучасне п’ятиборство
8 Б
3.29,5
 
2
 
Зелінський Ігор
футбол
7
3.39.1
 
3
 
Комарениць Артур
футбол
8 А
3.41,3
 
ДІВЧАТА 9 - 10 КЛАСІВ:
 
місце
 
Прізвище, ім’я
 
вид спорту
 
клас
 
результат
 
1
 
Горлова Валентина
сучасне п’ятиборство
10 В
3.49,4
 
2
 
Штурмак Анастасія
вільна боротьба
9 А
3.56,0
 
3
 
Борисюк Ірина
вільна боротьба
9 А
4.05,7
 
ЮНАКИ 9 - 10 КЛАСІВ:
 
місце
 
Прізвище, ім’я
 
вид спорту
 
клас
 
результат
 
1
 
Ніколаєв Віктор
футбол
10 Б
3.09,9
 
2
 
Тарнакін Владислав
футбол
9 Б
3.17,0
 
3
 
Соколов Данило
водне поло
10 В
3.22,2
 
ДІВЧАТА 11 КЛАСІВ, І-ІІІ КУРСІВ:
 
місце
 
Прізвище, ім’я
 
вид спорту
 
клас/курс
 
результат
 
1
 
Война Руслана
сучасне п’ятиборство
ІІІ курс
3.41,8
 
2
 
Терета Валерія
веслування на б/к
ІІІ курс
3.41,9
 
3
 
Горлова Олександра
сучасне п’ятиборство
11 Б
3.45,3
 
ЮНАКИ 11 КЛАСІВ, І-ІІІ КУРСІВ:
 
місце
 
Прізвище, ім’я
 
вид спорту
 
клас
 
результат
 
1
 
Ільків Валентин
сучасне п’ятиборство
ІІІ курс
3.16,4
 
2
 
Зубач Андрій
сучасне п’ятиборство
ІІІ курс
3.16,5
 
3
 
Антошків Марко
веслування на б/к
11-А
3.18,1
         
         
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

П'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту їдуть на олімпіаду в ТокіоСвято Останнього дзвоника у Львівському коледжі спортуУ дружбі з книгою: підведено підсумки конкурсівКаріна Сидорак - чемпіонка, Сніжана Ощіпко - віцечемпіонка України з худ. гімнастики серед юніорокНайкращий в Україні заклад спортивного профілю запрошує на навчання юних спортсменів6 травня - День Львівського коледжу спортуСоломія Винник – найкраща спортсменка Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуЮлія Ткач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2020 роціАндрій Каргут – найкращий тренер Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Десятикласниця коледжу Марія Городня - срібна призерка міжнародних змагань "Multinations" з плаванняКаріна Сидорак - бронзова призерка міжнародних змагань "Кубок Софії-2021" з художньої гімнастикиМарія Городня - найкраща спортсменка Львівщини за результатами березня - 2021Підсумки тижня англійської мовиОДИНАДЦЯТИКЛАСНИК ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ СТАНІСЛАВ КОРЧЕМЛЮК - СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ