50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Її життя – героїчна легенда!


      У Львівському коледжі спорту було проведено ряд заходів, присвячених 150-річчю від дня народження Лесі Українки та Міжнародному дню рідної мови.
Налаштували учнів на святковий настрій інформаційні п’ятихвилинки «Високе світло імені та слова», проведені саме 25 лютого у всіх класах коледжу на уроках української літератури (вч. Мацюх Г.Р., Шишкова Н.З., Ковалишин Л.В.).
Учні 8-Б класу взяли участь у флешмобі «Читаємо невмирущі Лесині рядки» (вч. Мацюх Г.Р.), під час якого натхненно, від душі, зі щирою любов’ю читали напам’ять самостійно дібрані поезії геніальної поетеси. Особливо відзначились  Пеняк Андріана, Петрусь Домініка, Скіцько Адріана, Дівін Олександр, Шаргородська Діана,
Семикласникам до Міжнародного дня рідної мови вчитель Мацюх Г.Р. запропонувала взяти участь у конкурсі скоромовок-спотиканок «Хто зможе повторити?». Усі семикласники гарно підготувались до конкурсу, звучали скоромовки різної тематики та характеру. Змагання у вимові важковимовних слів, звуків, фраз, текстів створювали неабиякі труднощі – не всім вдавалось швидко і виразно читати скоромовки, були і жартівливі моменти. Перемогли у конкурсі Лозинський Тарас, Левкович Антон, Вітовський Владислав, Березовський Єгор, Зелінський Ігор та Карпин Богдан.
          Учитель Ковалишин Л.В. у 10-Г класі провела круглий стіл на тему  «Видатна України Донька», під час якого десятикласники обговорили невідомі сторінки біографії та цікаві факти про Лесю Українку, а також переглянули документальний фільм про Дочку Прометея.
     У 9-х класах учні переглянули й обговорили відеопрезентацію «Найцікавіші факти з української мови» (вч. Шишкова Н.З.).
Дев’ятикласники ознайомилися з  добіркою цікавих фактів про українську мову, з яких дізналися, що вона офіційно визнана однією з найкрасивіших: наша мова посідає друге місце у світі за мелодійністю (після італійської) й третє за красою лексики (після французької та перської).
Цікавими були факти про те, скільки слів містить українська мова, з якими мовами має найбільше споріднених слів; коли зародилася українська мова і коли з’явилися перші слова; які особливості граматики й лексичного складу відрізняють нашу мову від інших слов’янських мов.
Найактивнішими в обговоренні відеоматеріалів були Яхонтов М., Лемішко Л., Ломага О.,  Коробов М, Костюк Р., Звір В.
      Учні 8-А класу 25 лютого, у день вшанування пам’яті Лесі Українки з нагоди 150-річного ювілею від дня народження, здійснили віртуальну мандрівку   ״Місцями життя Лесі Українки״ (вч. Шишкова Н.З.). Пригадавши біографічні відомості про життя Лесі Українки, учні переглянули відеоматеріал про маловідомі сторінки біографії  письменниці і віртуально побували в музеї Лесі Українки в Колодяжному та інших місцях, пов’язаних з життям геніальної письменниці.
У кабінеті української літератури була представлена книжкова виставка  «Світле безсмертя Лесі Українки», що знайомить із творчою спадщиною поетеси і виданнями про її життя та діяльність.
         Цікавим доповненням уроку стала поетична хвилинка: учні Гринчишин А., Мазуркевич Х., Кокодиняк Ю. прочитали поезії Лесі Українки, які залишаються сучасними і не втрачають актуальності й сьогодні.
Про Лесю Українку можна багато цікавого розповідати і дізнатися. Бо її життя – це героїчна легенда, і її творила вона, перемагаючи важку хворобу, здобуваючи знання самоосвітою і творячи для нащадків таку неповторно прекрасну поезію. Справжня Донька Прометея! Тож знаймо про неї, гордімось нею, берімо все найкраще від неї!
        Фотосупровід заходів можна подивитися у галереї за посиланням: ufk.lviv.ua/ua-photogallery-lesya_ukrainka.html

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Свято Останнього дзвоника у Львівському коледжі спортуУ дружбі з книгою: підведено підсумки конкурсівКаріна Сидорак - чемпіонка, Сніжана Ощіпко - віцечемпіонка України з худ. гімнастики серед юніорокНайкращий в Україні заклад спортивного профілю запрошує на навчання юних спортсменів6 травня - День Львівського коледжу спортуСоломія Винник – найкраща спортсменка Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуЮлія Ткач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2020 роціАндрій Каргут – найкращий тренер Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Десятикласниця коледжу Марія Городня - срібна призерка міжнародних змагань "Multinations" з плаванняКаріна Сидорак - бронзова призерка міжнародних змагань "Кубок Софії-2021" з художньої гімнастикиМарія Городня - найкраща спортсменка Львівщини за результатами березня - 2021Підсумки тижня англійської мовиОДИНАДЦЯТИКЛАСНИК ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ СТАНІСЛАВ КОРЧЕМЛЮК - СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИУ його словах нова велична сила