50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Підсумки тижня англійської мови


    Під час тижня іноземних мов, який проходив у Львівському фаховому коледжі спорту з 15 по 21 лютого 2021 року, вчителями Климків О.М., Чайківською І.Б., Степанюк Т.В.,  Грилицькою О.Л., Худзік В.Р. були проведені різноманітні заходи, під час яких учні 7-11 класів демонстрували свої вміння та навики, різноманітні таланти і фантазію.
Учні демонстрували свої знання з лексики та граматики у формі різних ігор, проявляли свою креативність і творчість під час створення презентацій «My sport» з використанням спортивного вокабуляру (інтегрований урок з інформатики вч. Кобицецька О.І.). В даних конкурсах можна відзначити Бондаренко А., Рисьову Д., Штурмак А. (9-А - вільна боротьба),  Бондаревську М.(9-А – санний спорт), Рибалко І., ЄлмановуА. (9-А – кульова стрільба), Кота Р.(9-Б – вільна боротьба), Тализіна Д.(9-Б – стрільба з лука), Мєрдєєва М., Марія В., Труша М., Яхонтова М., Рибія Ю., Ломагу О. (9-Б - футбол),  Доценка В., Корнеляка М., Свища М. (9-В - водне поло), Ковальчук В. (9-В - легка атлетика), Токарську Д. (9-В – художня гімнастика) та інші.
Учні 7 класу представляли свої проекти на тему « World of English», найкреативнішими стали учні Левкович А., Вітовський В., Корчак О., Ломницький Т., Богдан Р.
В старших класах були проведені уроки–ігри «How to impress my employer?» (Як вразити мого потенційного роботодавця?) та майстер–класи Writing informal letter for ZNO’ (Неофіційний лист як обов’язкове завдання на ЗНО), семінар «Можливості навчання в США» за участю гостя із штату Огайо, Едвіном Смітом.
Родзинкою тижня став бінарний урок, який підготували вчитель зарубіжної літератури Грилицька О.Л. та вчитель з англійської мови Климків О.М. «Сонети Вільєма Шекспіра – перлини світової лірики», де учні продемонстрували глибокі знання з біографії поета, теорії літератури, декламували сонети на мові оригіналу, аналізували літературні особливості поезії. 
   Фотосупровід заходів можна подивитися за посиланням:  ufk.lviv.ua/ua-study-sub-Tuzdany_angliyskoi_movu.html


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

На Олімпійському уроці–майже 300 учнів та студентів найкращого в Україні Львівського коледжу спорту!Переможці і призери першості коледжу з легкоатлетичного кросу З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!Вихованець спортколеджу Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у олімпійському липніП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту їдуть на олімпіаду в ТокіоСвято Останнього дзвоника у Львівському коледжі спортуУ дружбі з книгою: підведено підсумки конкурсівКаріна Сидорак - чемпіонка, Сніжана Ощіпко - віцечемпіонка України з худ. гімнастики серед юніорокНайкращий в Україні заклад спортивного профілю запрошує на навчання юних спортсменів6 травня - День Львівського коледжу спортуСоломія Винник – найкраща спортсменка Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуЮлія Ткач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2020 роціАндрій Каргут – найкращий тренер Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Десятикласниця коледжу Марія Городня - срібна призерка міжнародних змагань "Multinations" з плавання