50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Андрій Каргут – найкращий тренер Львівського коледжу спорту за результатами 2020 року


           За результатами участі учнів і студентів у офіційних національних і міжнародних змаганнях 2020 року педагогічна рада Львівського коледжу спорту визначила кращих тренерів закладу.
             Рейтинг найкращих очолив заслужений тренер України з велоспорту Андрій Каргут. В доробку Андрія Каргута 3776 залікових очків, нарахованих за успішні виступи впродовж року його вихованців Соломії Лукачук, Микити Яковлєва, Андрія Ганзіна, Анастасії Кривич, Володимира Кондратенка.
        Друге місце у рейтингу посів вчитель гандболу Віталій Надич. 2020 року команди спортколеджу стали переможцями чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги, чемпіонату України серед дівчат віком до 17 років, посіли ІІІ місце на чемпіонаті серед дівчат віком до 15 років. Минулорічні випускниці коледжу Ірина Прокоп’як та Христина Майкут стали чемпіонками України у складі львівської «Галичанки».
       Третій у рейтингу вчитель велоспорту Микола Залигін. Працюючи у тандемі з Андрієм Каргутом, Микола Залигін брав участь у підготовці кращих велосипедистів коледжу, членів національних збірних команд України Соломії Лукачук, Микити та Данила Яковлєвих, Андрія Ганзіна, Володимира Кондратенка, Матвія Хацинського.
         Серед кращих і заслужений тренер України з кульової стрільби Валентина Коростильова. В активі Валентини Коростильової підготовка чемпіона Європи Гліба Кігітова, чемпіонки України, майстра спорту міжнародного класу Владислави Коваль, переможців та призерів першостей України Яни Чучмарьової, Романа Плескуна, Тимофія Куріпка, Катерини Соліної.
               Замикає п’ятірку кращих ще один заслужений тренер України з кульової стрільби Роман Коневич. Роман Коневич брав участь у підготовці мультимедаліста юніорського чемпіонату Європи Дениса Баблюка, переможців і призерів чемпіонатів України Святослава Гудзого, Віри Павелко, Олега Курія, Катерини Суліми.
 
Рейтинг кращих тренерів Львівського коледжу спорту за підсумками 2020 року (чільна десятка):
 
1
Андрій Каргут (велоспорт)
3776 очків
2
Віталій Надич (гандбол)
3590
3
Микола Залигін (велоспорт)
3387
4
Валентина Коростильова (стрільба)
2670
5
Роман Коневич (стрільба)
2631
6
Наталія Поцюрко (веслування)
2122
7-8
Світлана Жидкова (санний спорт)
1830
7-8
Олег Жеребецький (санний спорт)
1830
9
Орест Скобельський (боротьба)
1705
10
Євген Наумчик (водне поло)
1306
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

На Олімпійському уроці–майже 300 учнів та студентів найкращого в Україні Львівського коледжу спорту!Переможці і призери першості коледжу з легкоатлетичного кросу З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!Вихованець спортколеджу Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у олімпійському липніП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту їдуть на олімпіаду в ТокіоСвято Останнього дзвоника у Львівському коледжі спортуУ дружбі з книгою: підведено підсумки конкурсівКаріна Сидорак - чемпіонка, Сніжана Ощіпко - віцечемпіонка України з худ. гімнастики серед юніорокНайкращий в Україні заклад спортивного профілю запрошує на навчання юних спортсменів6 травня - День Львівського коледжу спортуСоломія Винник – найкраща спортсменка Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуЮлія Ткач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2020 роціАндрій Каргут – найкращий тренер Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Десятикласниця коледжу Марія Городня - срібна призерка міжнародних змагань "Multinations" з плавання