50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : 6 травня - День Львівського коледжу спорту


            Вже традиційно 6 травня, на Свято Юрія-Переможця, Львівський фаховий коледж спорту відзначає День закладу. Цьогорічний святковий день особливий, бо його педагогічний та учнівсько-студентський колективи відзначають 50-річчя з дня утворення колишнього спортінтернату, згодом училища фізичної культури, а нині коледжу спорту.
         Адже саме Святий Юрій - покровитель відважних воїнів, лицарів, героїв - надихає на чесну, відкриту, справедливу боротьбу, дає життєві сили у тяжкі хвилини, дарує Перемогу. А у Львівському коледжі спорту, незважаючи ні на що, ось уже півстоліття виховують українських чемпіонів, а покровительство святого Юрія над закладом додає його вихованцям впевненості, рішучості, віри у свої сили, жаги до перемоги, сили духу. Без цих вольових якостей і психології переможця не може відбутися спортсмен – переможець.
     Львівська загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю утворена на підставі рішення виконкому Львівської обласної ради депутатів трудящих від 5 лютого 1971 р. № 53 та відповідно до наказу Львівського обласного відділу народної освіти від 9 березня 1971 р. № 51 «Про відкриття у м. Львові загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю». Наказом по управлінню народної освіти Львівського облвиконкому від 12 червня 1990 р. № 53 Львівська загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю реорганізована в училище фізичної культури. Відповідно до наказу Управління майном спільної власності Львівської обласної ради №18-с від 20 лютого 2020 р. найменування закладу змінене на комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський фаховий коледж спорту".
         Коледж сьогодні є закладом фахової передвищої освіти, який має право готувати фахівців на освітньому рівні молодшого фахового бакалавра за спеціальністю 017 «фізична культура та спорт».
         За підсумками національного рейтингу останніх років Львівський коледж спорту є найкращим серед усіх споріднених спеціалізованих навчальних закладів України такого типу.
В коледжі успішно функціонують відділення з таких профільних для Львівщини видів спорту: боксу, веслування на байдарках і каное, вільної боротьби, велоспорту, водного поло, гандболу, кульової стрільби, легкої атлетики, санного спорту, стрільби з лука, сучасного п’ятиборства, фехтування, футболу. Вихованці коледжу складають основу для провідних ігрових команд Львівщини: гандбольного клубу «Галичанка», футбольного клубу «Карпати»,  ватерпольного клубу «Динамо-Львів». На базі училища ефективно діють Академія футболу «ФК Карпати» та Академія боксу імені Андрія Котельника.
        Гордістю світового масштабу є випускники коледжу – переможці та призери Олімпійських Ігор Яна Шемякіна (фехтування); Андрій Котельник (бокс); Ірина Мерлені, Марія Стадник, Василь Федоришин (вільна боротьба); Дмитро Грачов (стрільба з лука); Тарас Міщук (веслування); Вадим Тищенко, Володимир Татарчук (футбол), Віктор Берендюга, Микола Смірнов (водне поло), Богдан Макуц (спортивна гімнастика), Христина Стуй (легка атлетика); чимала когорта чемпіонів світу та Європи, зірок українського та міжнародного спорту.
             На усіх трьох проведених Юнацьких Олімпійських Іграх вихованці коледжу були серед переможців та призерів: Оксана Райта (Сінгапур, легка атлетика, бронзова медаль), Павло Коростильов (Нанкін, кульова стрільба, золота медаль), Оксана Чудик (Буенос-Айрес, вільна боротьба, срібна медаль).
           Переважну більшість спискового складу національних збірних команд України з олімпійських видів спорту від Львівщини складають вихованці та випускники Львівського коледжу спорту.
             Випускник училища Анатолій Жаловага (гандбол) - Герой Небесної Сотні, удостоєний звання «Героя України» (посмертно).
        У День Юрія-переможця – найкращі вітання для усього колективу Львівського фахованого коледжу спорту!
 
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

На Олімпійському уроці–майже 300 учнів та студентів найкращого в Україні Львівського коледжу спорту!Переможці і призери першості коледжу з легкоатлетичного кросу З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!Вихованець спортколеджу Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у олімпійському липніП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту їдуть на олімпіаду в ТокіоСвято Останнього дзвоника у Львівському коледжі спортуУ дружбі з книгою: підведено підсумки конкурсівКаріна Сидорак - чемпіонка, Сніжана Ощіпко - віцечемпіонка України з худ. гімнастики серед юніорокНайкращий в Україні заклад спортивного профілю запрошує на навчання юних спортсменів6 травня - День Львівського коледжу спортуСоломія Винник – найкраща спортсменка Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуЮлія Ткач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2020 роціАндрій Каргут – найкращий тренер Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Десятикласниця коледжу Марія Городня - срібна призерка міжнародних змагань "Multinations" з плавання