50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Андрій Черкас відвідав відомий спортивний реабілітаційний центр в БельгіїЗаступник директора з медичної роботи ЛДУФК Черкас Андрій Петрович відвідав відомий спортивний реабілітаційний центр "Move to Cure" (Лікування через Рух) в місті Антверпені (Бельгія).  Головними напрямками центру є профілактика травматизму у спорті та повноцінне відновлення після складних трав з метою профілактики рецидивів.

Керівник центру  "Move to Cure" (Лікування через Рух) Лівен Маешалк на одній із зустрічей членів Європейського Товариства Атлетичної Терапії та Тренування (ESATT) у м. Болонья (Італія) запросив представників України відвідати його центр в м. Антверпені (Бельгія). В листопаді 2010 року запрошенням скористався заступник директора з медичної роботи Львівського державного училища фізичної культури Черкас Андрій Петрович.


На фото: Лівен Маешалк ділиться досвідом з Андрієм Черкасом

Філософія центру полягає у тому, що для кожного пацієнта підбирається індивідуальна збалансована програма тренування, яка за допомогою спеціальних вправ, функціонального тренування забезпечує зміцнення м"язів, сухожилків та зв"язок, а також підвищує пропріоцептивну чутливість, що в комлексі забезпечує ефективну профілактику травматизму впродовж цілого змагального сезону та максимально швидке відновлення після важких травм, оперативних втручань на м"язово-скелетній системі.


На фото: кожен атлет розуміє і знає, що має робити, при цьому постійно знаходиться під пильним наглядом реабілітолога

Серед пацієнтів, які свого часу проходили реабілітацію у центрі відомі футболісти Андрій Шевченко, Кака, Філіпо Інзагі та багато інших. На момент візиту реабілітацію проходили два гравці збірної Албанії, один Кот д"Івуару, один іспанської Севільї, кілька гравців бельгійських клубів, велосипедист збірної Бельгії.


На фото: Дебатік Цуррі (збірна Албанії, клуб Генчербірлігі, Туреччина, колишній гравець клубу Ворскла Полтава) охоче спілкується з українцями. 

Поєднання використання доволі простих інструментів та механізмів із сучасними тренажерами дозволяє для кожного атлета підібрати той набір вправ та об"єм навантажень, який буде забезпечувати ефективну та максимально швидку реабілітацію. Як доповнення  до традиційних методів центрі активно використовуть аквареабілітацію (вправи під водою), тренувалння на піщаному пляжі та прийоми мануальної терапії. Важливо, що головний акцент робиться на специфічних вправах, які характерні для виду спорту, яким займається відповідний атлет, що дозволяє забезпечити максимальний комплаєнс (піддатливість) та підвищити мотивацію спортсмена.


На фото: зал центру "Move to Cure" завжди заповнений.

Центр працює також і для звичайних людей. Тут діють спеціальні програми для людей із малорухомим способом життя, програми післяопераційної реабілітації ортопедичних хворих неспортсменів, а також консервативне підвищення функціональних можливостей пацієнтів із різноманітними проблемами опорно-рухового апарату.


На фото: вдячні зірки дарують Лівену Маешалку спортивну форму із підписами, особлива гордість - футболка володаря "Золотого м"яча" 2004 року українця Андрія Шевченка.

Кожен пацієнт у перший день проходить скринінг, під час якого оцінюються існуючі морфологічні та функціональні обмеження та відхилення. Відповідно до того складається індивідуальний план реабілітації, що передбачає достатній об"єм та тривалість навантажень. В окремих випадках тривалість реабілітаційного періоду може складати до шести місяців, проте у порівняно простих випадках достатньо від 10-14 днів до одного місяця. План передбачає поступовий перехід від простіших вправ до складніших, від тренування в центрі до вправ на пляжі із поступовим переходом в подальшому на трав"яний газон і тверду поверхню (бетон, підлога). Усі вправи виконуються під наглядом реабілітолога (на фото).


На фото: одна із асистенток Лівена Маешалка оглядає коліно велосипедиста після того, як він раптово поскаржився на різкий біль у коліні, в той же час футболіст виконує спеціальні вправи.

Лівен Маешалк розповідав, що досвідчений реабілітолог по-суті не потребує дорогого обаднання і може в будь-яких умовах запропонувати ефективні вправи для відновлення. Зрозуміло, що сучасне обладнання дозволяє більш повно використовувати знання та досвід реабілітолога, які не зважаючи ні на які технічні досягнення не можуть бути замінені машинами та обладнанням.На фото: найпростіші засоби в руках досвідченого спеціаліста є найпотужнішими інструментами.


На завершення Лівен Маешалк побажав Андрію Петровичу Черкасу успішного впровадження набутих знань у практику роботи із молодими спортсменами училища фізкультури. При цьому він наголосив, що двері його центру завжди відкриті і при потребі можна звертатися, приїжджати працівникам ЛДУФК на довший час для освоєння методик та набуття цінного досвіду. Головним, проте, було побажання, щоб робота із молодими атлетами була переважно профілактична, і лише зрідка  була необхідність у реабілітації.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

П'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту їдуть на олімпіаду в ТокіоСвято Останнього дзвоника у Львівському коледжі спортуУ дружбі з книгою: підведено підсумки конкурсівКаріна Сидорак - чемпіонка, Сніжана Ощіпко - віцечемпіонка України з худ. гімнастики серед юніорокНайкращий в Україні заклад спортивного профілю запрошує на навчання юних спортсменів6 травня - День Львівського коледжу спортуСоломія Винник – найкраща спортсменка Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуЮлія Ткач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2020 роціАндрій Каргут – найкращий тренер Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Десятикласниця коледжу Марія Городня - срібна призерка міжнародних змагань "Multinations" з плаванняКаріна Сидорак - бронзова призерка міжнародних змагань "Кубок Софії-2021" з художньої гімнастикиМарія Городня - найкраща спортсменка Львівщини за результатами березня - 2021Підсумки тижня англійської мовиОДИНАДЦЯТИКЛАСНИК ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ СТАНІСЛАВ КОРЧЕМЛЮК - СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ