50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : На молодіжному чемпіонаті з веслування відзначилися Горлова, Нагорний та Мазовський


     На веслувальному каналі у м.Дніпрі 9-12 червня 2017р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед спортсменів віком до 23 років. Змагання носили відбірковий характер для участі у молодіжному чемпіонаті Європи, який з 22 до 25 червня пройде у м.Белграді (Сербія).
У змаганнях серед жінок відзначилася недавня випускниця (2015р.) Львівського училища фізичної культури Анастасія Горлова. У складі збірного екіпажу Настя (на фото) перемогла у перегонах на чотиримісній байдарці на 500 і 200м і, таким чином, виборола собі місце у збірній команді для участі у континентальній першості. Окрім того, у Горлової дві срібні нагороди у байдарці-одиночці на 200м та байдарці-двійці на 500м. Студентка ІІ курсу Софія Коваль разом з випускницею 2015р. Ольгою Шостак посіла 4 місце у заїздах байдарок-двійок на 500м і тричі приходила на фініш п'ятою у байдарці-четвірці на 200м, байдарці-двійці на 500 і 200м.
У перегонах на човнах-каное серед лідерів молодіжного вітчизняного веслування утверджувалися вчорашні юніори, студент ІІ курсу Сергій Нагорний та першокурсник Тарас Мазовський. Разом з ковельчанами Віктором Свиридюком та Богданом Чабаном хлопці перемогли у каное-четвірці на 1000м та посіли ІІ місце на дистанції 500м. Окрім того, Тарас став срібним призером у каное-двійці на 200м та бронзовим - у каное-одиночці на 1000м, а Сергій виборов три бронзові медалі у перегонах на одномісному каное на 200 і 500м та у каное-двійці на 200м.
Срібним медалістом у каное-четвірці на 200м став студент ІІІ курсу Андрій Корець. В активі Андрія також "бронза" на дистанції 1000м. Першокурсник Кирило Федечко показав четвертий результат у каное-четвірці на 500 та п'ятий - на 200м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Вихованка спортколеджу Іванна Андрухів - срібна призерка чемпіонату України з веслувального марафонуСтудентка спортколеджу Валерія Терета на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування двічі четвертаЧетверо вихованців спортколеджу візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з веслуванняУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з веслуванняВихованець спортколеджу Віталій вергелес - бронзовий призер чемпіонату Європи з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту серед лідерів національного веслування на байдарках і каноеВихованці Львівського коледжу спорту задавали тон і на юніорському чемпіонаті з веслуванняВалерія Терета, Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук - мультимедалістки молодіжного чемпіонату України Вихованець спортколеджу Віталій Вергелес - бронзовий призер кубка світу з веслування на каноеВихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслуванняВихованці коледжу Валерія Терета і Тарас Мазовський - мультимедалісти Кубка України з веслуванняТарас Міщук та Віталій Вергелес виборюють місце у олімпійській збірнійВікторія Дячук і Сандра Перевізник - переможниці юніорського Кубка України з веслування на байдаркахЧергові перемоги веслувальниць Львівського коледжу спорту на Кубку УкраїниСтудентка спортколеджу Валерія Терета - переможниця Кубка України з веслування на каное