50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Історія відділення


Веслування
 
Відділення відкрите у 1978 році. В той час навчалося ЗО осіб. З ними працювали тренери: А.Дідух, старший тренер - з групою дівчат; Є. Саган - з групою юнаків на каное, Ю.Дідик - з групою юнаків на байдарках. Ініціаторами відкриття відділення були Заслужені тренери України М.Герцик, А.Дідух, Б.Мороз, які підготували цілу плеяду відомих спортсменів міжнародного класу: П.Грешту, Р.Гривняка, Р. Нагірного, Р. Карбівника та ін.
 
Згодом на відділенні працювали Заслужені тренери України В. Примак і Р.Кутейко. В різний час на відділенні працювали: В.Дець, Ю.Дідик, А.Сеньків, М.Дмитрів та ін. Особливо плідною була праця викладача спорту В. Примак, яка підготувала чемпіонку світу серед юніорок Н.Цирог, учасницю ЧС (4 місце), срібного та бронзового призера Кубка Європи Л. Гайор, чемпіонів Європи серед юніорів І. Шарадовську та А. Одноріг.
 
Впродовж довгих років відділення очолював заслужений тренер України А.Дідух. Завдяки його винятковим організаторським здібностям стали можливими визначні успіхи веслувальників. Сьогодні на відділенні працюють молоді тренери Поцюрко Н. та.Поцюрко М.
 
Кращі вихованці відділення веслування:
 
В.Береза - ЗМС, переможець міжнародних змагань "Дружба-84", чемпіон світу, срібний і бронзовий призер ЧЄ;
Р.Бундз - МСМК, учасник XXVI Олімпійських ігор в Атланті і XXVII Олімпійських ігор в Сіднеї, багаторазовий призер Кубків Світу, учасник ЧС 1995, 1997, 1999 рр., переможець і призер чемпіонату та Кубка Європи;
І. Ковальчук - МСМК, срібний призер міжнародних змагань "Дружба-84", учасник ЧС 1985р. і міжнародних регат;
Л.Гайор - МСМК, срібний призер Кубка Світу, учасниця ЧС, переможник і призер міжнародних змагань "Дружба" 1986, 1989, 1990 рр., срібний і бронзовий призер Кубка Європи,
О.Тарновський - МС, переможець і призер ЧС серед молоді;
Н.Цирог - МС, переможець ЧС серед молоді та міжнародних змагань "Дружба";
О.Дмитришин - МС, переможець і призер міжнародних змагань "Дружба" та міжнародних регат;
А. Одноріг - МС, учасниця Кубка Світу, переможниця ЧЄ серед молоді;
І.Шарадовська - МС, учасниця Кубка Світу, переможниця ЧЄ серед молоді.
В.Вергелес – МСМК, переможець і бронзовий призер чемпіонату Європи, бронзовий і срібний призер чемпіонату світу серед юніорів.
 Костюченко Аліна – срібний призер І Євроазійських ігор серед юніорів, переможець та призер чемпіонату України серед юніорів
 
 Анастасія Горлова – МСМК, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів 2013р., призер етапів Кубка світу, чемпіонка Європи 2017р., бронзова призерка ЧС 2018р., випускниця 2015р.
Тарас Міщук – ЗМСУ, чемпіон Європи серед юніорів 2014р., бронзовий призер чемпіонату Європи серед дорослих 2014р. та 2015р., чемпіон світу серед молоді 2015р., бронзовий призер чемпіонату світу 2015р., чемпіон Європи серед молоді 2015р., призер етапів Кубка світу 2016р., бронзовий призер Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро (Бразилія) 2016р., випускник 2015р.
Сергій Нагорний – МСУ, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів на дистанції 200 та 1000м в одиночці 2016р., учасник чемпіонату Європи та світусеред молоді 2018р., випускник 2018р.
Тарас Мазовський – МСУ, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів 2016р., срібний призер чемпіонату Європи серед молоді 2018р., учасник чемпіонату світу серед молоді 2018р.
Дмитро Озимок – МСУ, чемпіон Європи серед юніорів в одиночці на дистанції 200м та четвірці на 500м, срібний призер чемпіонату світу серед юніорів 2018р.
 
 
 
 
 
 
 
Перспективні уні відділення:
Ілона Кушнірук – МСУ, учасник ЄЮОФ м.Дьйор (Угорщина)-2017р., чемпіонка України 2018р., учасниця чемпіонату Європи та чемпіонату світу серед юніорів 2018р.
Іванна Андрухів – МСУ, чемпіонка України серед юніорів, фіналіст чемпіонату Європи серед юніорів 2017р., учасниця чемпіонату Європи та чемпіонату світу серед юніорів до 18 років.
Валерія Терета – МСУ, призер чемпіонату України серед юніорів, фіналістка чемпіонату Європи серед юніорів 2018р.
Савчин Володимир – чемпіон України серед юнаків 2018р.
 
 
Самая актуальная информация демонтажные работы киев здесь.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Анастасія Горлова у п'ятірці кращих на чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес і Тарас Міщук - чемпіони світу з веслуванняСофія Поцюрко - четверта лауреатка міжнародної веслувальної регати "Олімпійські надії"Одинадцятикласниця Софія Поцюрко - четверта лауреатка юніорського чемпіонату світу з веслуванняВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - бронзова призерка молодіжного чемпіонату світуВихованці Львівського коледжу спорту на подіумі командного чемпіонату України з веслуванняІлля Горлов і Денис Венгер - дворазові переможці чемпіонату України з веслування серед ДЮСШ і СДЮШОРВихованка спортколеджу Іванна Андрухів - срібна призерка чемпіонату України з веслувального марафонуСтудентка спортколеджу Валерія Терета на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування двічі четвертаЧетверо вихованців спортколеджу візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з веслуванняУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з веслуванняВихованець спортколеджу Віталій вергелес - бронзовий призер чемпіонату Європи з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту серед лідерів національного веслування на байдарках і каноеВихованці Львівського коледжу спорту задавали тон і на юніорському чемпіонаті з веслуванняВалерія Терета, Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук - мультимедалістки молодіжного чемпіонату України