50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Вихованці коледжу Валерія Терета і Тарас Мазовський - мультимедалісти Кубка України з веслування


 
         У м.Дніпрі 9-12 квітня 2021р. відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное пам"яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.
           В перегонах жінок на каное триразовою переможницею Національного Кубка стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета. Валерія перемогла на одномісному каное на дистанцію 1000м, у каное-двійці на 1000м, у каное-двійці (змішані екіпажі) на 200м, а також посіла ІІ місце у каное-двійці на 500м.
          У каное-двійці (змішані екіпажі) Валерії асистував ще один вихованець коледжу Тарас Мазовський.
            Тарас Мазовський посів також перші місця у кано-двійці на 200м та каное-четвірці на 500м. В активі Тараса і дві бронзові нагороди у каное-одиночці та каное-четвірці на 200м.
          Однокурсниця Терети Іванна Андрухів перемогла у байдарці-четвірці на 1000м та стала срібною призеркою у байдарці-двійці та байдарці-четвірці на 200м.
           Повний комплект нагород везе до Львова Віталій Вергелес. Віталій переміг у каное-четвірці на 200м, посів ІІ місце у каное-двійці на 500м та виборов бронзову медаль на дистанції 1000м.
           Анастасія Горлова здобула перемогу у байдарці-двійці на 200м. Хоч для Анастасії це, мабуть, мала втіха. Відбір у олімпійську збірну у одномісному човні Анастасія програла, посівши 5 місце на дистанції 200м і дев'яте - на 500м.
Ще одна третьокурсниця коледжу Ілона Кушнірук стала першою у байдарці-четвірці на 200м серед жінок, а випускник Юрій Зуб - серед чоловіків.
Дві срібні нагороди в активі Тараса Міщука. Тарас посів другі місця у каное-двійці на 1000м і каное-одиночці на 500м. Срібна медаль змагань дісталася також Дмитру Озимку у каное-четвірці на 500м.
Бронзовими лауреатками Кубка стали випускниці Марта Жеплінська і Тетяна Степаненкова у байдарці-двійці на 500м. Зоряна Михальська та Божена Сівкова посіли тут 4 місце.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Веслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Вихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслуванняВихованці коледжу Валерія Терета і Тарас Мазовський - мультимедалісти Кубка України з веслуванняТарас Міщук та Віталій Вергелес виборюють місце у олімпійській збірнійВікторія Дячук і Сандра Перевізник - переможниці юніорського Кубка України з веслування на байдаркахЧергові перемоги веслувальниць Львівського коледжу спорту на Кубку УкраїниСтудентка спортколеджу Валерія Терета - переможниця Кубка України з веслування на каноеДвадцятеро вихованців коледжу у національній збірній команді України з веслуванняВихованець Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес - бронзовий призер Кубка світу з веслуванняАнастасія Горлова та Ілона Кушнірук – мультимедалістки командного чемпіонату України з веслуванняВихованці коледжу спорту блискуче виступали на представницькій міжнародній регаті в УгорщиніАліса Коротаєва та Софія Поцюрко – бронзові медалістки міжнародних змагань "Оліміпйські надії"Юрій Шутяк - переможець і володар повного комплекту нагород міжнародних змагань "Олімпійські надії" Володимир Савчин - дворазовий переможець міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслування Юрій Шутяк – бронзовий призер міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслуванняДруга нагорода Володимира Савчина на міжнародній регаті у Сегеді