50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Вихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслування


      У м.Дніпрі 9-12 квітня 2021 р. паралельно з Кубком України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської серед дорослих спортсменів були розіграні нагороди і юніорського Кубка - змагалися спортсмени віком до 18 років.
           У перегонах на байдарці-четвірці на дистанцію 200м перемогу здобув екіпаж зб.Львівської обл., у якому веслували учениці Львівського коледжу спорту одинадцятикласниця Аліса Коротаєва та десятикласниця Софія Поцюрко.
         Минулорічний випускник коледжу Мар'я Река у парі з житомирянкою Тетяною Смиловенко переміг у двомісному каное (змішані екіпажі) на 500м, а його колишній однокласник Юрій Шутяк - у каное-одиночці на 200м.
               Учениця 10 класу Вікторія Дячук та минулорічна випускниця Сандра Перевізник не мали собі рівних у байдарці-двійці на 1000м.
           Срібними призерами юніорського Кубка стали одинадцятикласник Максим Літинець у байдарці-двійці на 200м та Юрій Шутяк у каное-двійці на 1000м.
          Максим Літинець посів ІІІ місце у байдарці-четвірці на 200м. Бронзові медалі вибороли також учениця 11 класу Ольга Василів і Сандра Перевізник у байдарці-четвірці на 200м та дев'ятикласник Артем Ямковий у каное-двійці (змішані екіпажі) на 500м.
          За підсумками змагань команда Львівської обл. впевнено перемогла у загальнокомандному заліку, набравши 934 очки. На другому місці зб.Києва - 776 пунктів, третя - Миколаївська обл. - 730.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Веслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Вихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслуванняВихованці коледжу Валерія Терета і Тарас Мазовський - мультимедалісти Кубка України з веслуванняТарас Міщук та Віталій Вергелес виборюють місце у олімпійській збірнійВікторія Дячук і Сандра Перевізник - переможниці юніорського Кубка України з веслування на байдаркахЧергові перемоги веслувальниць Львівського коледжу спорту на Кубку УкраїниСтудентка спортколеджу Валерія Терета - переможниця Кубка України з веслування на каноеДвадцятеро вихованців коледжу у національній збірній команді України з веслуванняВихованець Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес - бронзовий призер Кубка світу з веслуванняАнастасія Горлова та Ілона Кушнірук – мультимедалістки командного чемпіонату України з веслуванняВихованці коледжу спорту блискуче виступали на представницькій міжнародній регаті в УгорщиніАліса Коротаєва та Софія Поцюрко – бронзові медалістки міжнародних змагань "Оліміпйські надії"Юрій Шутяк - переможець і володар повного комплекту нагород міжнародних змагань "Олімпійські надії" Володимир Савчин - дворазовий переможець міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслування Юрій Шутяк – бронзовий призер міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслуванняДруга нагорода Володимира Савчина на міжнародній регаті у Сегеді