50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Валерія Терета, Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук - мультимедалістки молодіжного чемпіонату України


       У м.Дніпрі 20-24 травня 2021 р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років.
     В перегонах каноїсток чотириразовою чемпіонкою України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета. Валерія перемогла у одномісному човні на дистанцію 500м, у парі з рівнянкою Оленою Циганковою у каное-двійці на 200 і 500м та разом з випускником коледжу Тарасом Мазовським у каное-двійці змішаними екіпажами. Окрім того, Валерія посіла ІІІ місце у каное-одиночці на 200м.
       Не відставала від Терети і її однокурсниця Іванна Андрухів. Іванна стала переможницею у байдарці-одиночці на 200 і 1000м, у байдарці-двійці на 500м та у байдарці-четвірці на 200м, посіла ІІІ місце у одномісній байдарці на 500м.
       В активі ще однієї третьокурсниці Ілони Кушнірук 6 медалей - по дві кожної проби. Ілона не мала собі рівних у байдарці-двійці на 200 та у байдарці-четвірці на 500м, посіла другі місця у байдарці-одиночці на 200 і 500м та треті - у байдарці-двійці на 500 і байдарці-четвірці на 200м.
    Недавній випускник коледжу Тарас Мазовський також став володарем шести нагород: трьох золотих і трьох срібних. Окрім перемоги у каное-міксті, про яку ми вже згадували, Тарас фінішував першим у каное-одиночці на 200 та каное-двійці на 500м, посів другі місця у каное-двійці на 200м, каное-четвірці на 200 і 500м.
    Ще один вихованець коледжу Дмитро Озимок переміг у каное-четвірці на 200м, став срібним призером у каное-одиночці на 1000м, посів третє місце у каное-четвірці на 500м.
    Тричі бронзовим призером чемпіонату став Сергій Нагорний: у каное-одиночці, каное-двійці (у парі з Озимком) та каное-четвірці на дистанції 200м.
     Юрій Зуб переміг у байдарці-четвірці на 200м.
     Слід відзначити і успішний виступ вчорашніх юніорів: третьокурсник Олександр Музиченко виборов бронзову медаль в каное-одиночці, а студент ІІ курсу Володимир Савчин - у каное-двійці на олімпійській дистанції 1000м.
       На загал, вихованці коледжу вибороли у Дніпрі 31 медаль, з них 15 золотих.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Ілля Горлов і Денис Венгер - дворазові переможці чемпіонату України з веслування серед ДЮСШ і СДЮШОРВихованка спортколеджу Іванна Андрухів - срібна призерка чемпіонату України з веслувального марафонуСтудентка спортколеджу Валерія Терета на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування двічі четвертаЧетверо вихованців спортколеджу візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з веслуванняУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з веслуванняВихованець спортколеджу Віталій вергелес - бронзовий призер чемпіонату Європи з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту серед лідерів національного веслування на байдарках і каноеВихованці Львівського коледжу спорту задавали тон і на юніорському чемпіонаті з веслуванняВалерія Терета, Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук - мультимедалістки молодіжного чемпіонату України Вихованець спортколеджу Віталій Вергелес - бронзовий призер кубка світу з веслування на каноеВихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслуванняВихованці коледжу Валерія Терета і Тарас Мазовський - мультимедалісти Кубка України з веслуванняТарас Міщук та Віталій Вергелес виборюють місце у олімпійській збірнійВікторія Дячук і Сандра Перевізник - переможниці юніорського Кубка України з веслування на байдаркахЧергові перемоги веслувальниць Львівського коледжу спорту на Кубку України