50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Вихованці Львівського коледжу спорту задавали тон і на юніорському чемпіонаті з веслування


       У м.Дніпрі 20-24 травня 2021 р. паралельно з молодіжною першістю відбувся і юніорський чемпіонат України з веслування на байдарках і каное - змагалися веслярі віком до 18 років.
            У перегонах на байдарках-четвірках на дистанцію 200м переможницею чемпіонату у складі збірного екіпажу стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Софія Поцюрко.    
             У байдарці-двійці на цю ж дистанцію Софія посіла ІІІ місце.
Учень 11 класу Роман Ковалишин у парі зі своїм однокласником Марком Антошківим переміг у каное-четвірці на 500 та посів ІІ місце на 200м. Ще одну срібну нагороду Роман виборов у каное-двійці на 200м.
         Дві золоті медалі в активі минулорічного випускника коледжу Олега Патера. Олег у складі збірного екіпажу переміг у каное-четвірці на 1000 та разом зі своїми колишніми однокласниками Мар'яном Рекою і Юрієм Шутяком у четвірці на 200м.
          Мар'ян Река окрім перемоги у четвірці став бронзовим призером у каное-двійці на 1000 та 500м. У цьому класі човнів на ці ж дистанції Юрій Шутяк здобув два "срібла".
      Учениці 11 класу Ольга Василів та Аліса Коротаєва стали срібними призерками у байдарці-четвірці на 200м, а у байдарці-двійці посіли 4 місце.
         Ще один одинадцятикласник Максим Літинець виборов бронзову нагороду у байдарці-двійці на 200м, а учениця 10 класу Вікторія Дячук разом з минулорічною випускницею Сандрою Перевізник срібну у байдарці-двійці на 1000м.
          Слід відзначити і юного дев'ятикласника Артема Ямкового, який у каное-четвірці посів 4 місце на 500 та п'яте на 1000м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Ілля Горлов і Денис Венгер - дворазові переможці чемпіонату України з веслування серед ДЮСШ і СДЮШОРВихованка спортколеджу Іванна Андрухів - срібна призерка чемпіонату України з веслувального марафонуСтудентка спортколеджу Валерія Терета на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування двічі четвертаЧетверо вихованців спортколеджу візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з веслуванняУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з веслуванняВихованець спортколеджу Віталій вергелес - бронзовий призер чемпіонату Європи з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту серед лідерів національного веслування на байдарках і каноеВихованці Львівського коледжу спорту задавали тон і на юніорському чемпіонаті з веслуванняВалерія Терета, Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук - мультимедалістки молодіжного чемпіонату України Вихованець спортколеджу Віталій Вергелес - бронзовий призер кубка світу з веслування на каноеВихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслуванняВихованці коледжу Валерія Терета і Тарас Мазовський - мультимедалісти Кубка України з веслуванняТарас Міщук та Віталій Вергелес виборюють місце у олімпійській збірнійВікторія Дячук і Сандра Перевізник - переможниці юніорського Кубка України з веслування на байдаркахЧергові перемоги веслувальниць Львівського коледжу спорту на Кубку України