50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Учні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з веслування


          У м.Ковелі 9-13 червня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Змагалися юні веслярі віком до 16 і до 14 років.
     Серед шістнадцятилітніх дворазовою чемпіонкою України стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Софія Поцюрко. Софія перемогла у перегонах на одномісних байдарках на дистанцію 200м та у байдарці-двійці на 500м. У байдарці-двійці Софії асистувала її однокласниця Вікторія Дячук.
            У байдарці-одиночці на 500м Софія - срібна призерка. Вікторія тут на п'ятому місці.
           Десятикласник Сергій Данько у парі з учнем дев'ятого класу Артемом Ямковим вибороли срібні медалі у перегонах на каное-двійках на 200м, стали бронзовими призерами на 500 та посіли 5 місце на 1000м.
        Ще один десятикласник Дем'ян Суховерський у складі екіпажу зб.Львівської обл. став бронзовим призером у перегонах на байдарках-четвірках на 500м.
           Учениця 9 класу Софія Титус посіла 5 місце у байдарці-двійці 3000м та шосте - на 200м.
          Серед молодших юнаків (до 14 років) чемпіонами України у каное-двійці на 1000м стали учні 8 класу Ілля Горлов та Денис Венгер. На дистанціі 500м у хлопців срібні нагороди. Ще одне "срібло" Ілля Горлов виборов у каное-одиночці на 2000м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Анастасія Горлова у п'ятірці кращих на чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес і Тарас Міщук - чемпіони світу з веслуванняСофія Поцюрко - четверта лауреатка міжнародної веслувальної регати "Олімпійські надії"Одинадцятикласниця Софія Поцюрко - четверта лауреатка юніорського чемпіонату світу з веслуванняВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - бронзова призерка молодіжного чемпіонату світуВихованці Львівського коледжу спорту на подіумі командного чемпіонату України з веслуванняІлля Горлов і Денис Венгер - дворазові переможці чемпіонату України з веслування серед ДЮСШ і СДЮШОРВихованка спортколеджу Іванна Андрухів - срібна призерка чемпіонату України з веслувального марафонуСтудентка спортколеджу Валерія Терета на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування двічі четвертаЧетверо вихованців спортколеджу візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з веслуванняУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з веслуванняВихованець спортколеджу Віталій вергелес - бронзовий призер чемпіонату Європи з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту серед лідерів національного веслування на байдарках і каноеВихованці Львівського коледжу спорту задавали тон і на юніорському чемпіонаті з веслуванняВалерія Терета, Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук - мультимедалістки молодіжного чемпіонату України