50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Водне поло : Львівське «Динамо» в четвірці кращих


У м.м. Києві та Харкові в період 22-26 лютого 2012р. пройшли ігри ІІ туру відкритого чемпіонату України з водного поло серед чоловіків. Львівське «Динамо» грало у Києві, здобуло дві перемоги над «ДНУ» м. Дніпропетровська 20:1 та ВК «Київ» 17:5 поступилось маріупольському «Іллічівцю» 5:16 і, набравши 12 очків, увійшло у четвірку кращих команд країни. Поруч з «Динамо» у ватерпольну еліту потрапили «БМК» м. Харків (21очк.), «Іллічівець» м. Маріуполь (18), зб. м. Севастополя (13).
У складі львівської команди виступали учні і студенти Львівського училища фізичної культури: Зінкевич М. (ІІк.), Коноварт А., Лащ О. (Ік.), Алєксєєв Д., Федоришин А., Цвіркун О., Шульженко Г. (11кл.) А на загал, вся команда, за винятком білоруського легіонера Олександра Харлапа, - це вихованці відділення водного поло Львівського УФК.
Тепер перша четвірка проведе 3 тури по коловій системі, а потім розіграє плей-офф і визначить призерів чемпіонату. Як сказав головний тренер команди Ігор Зінкевич, - це буде колосальним досвідом для молодих гравців. Адже львівська команда – наймолодша серед вітчизняних колективів, а всі молоді гравці є членами юніорської збірної команди України, яка готується до молодіжного Євро-2012.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВодне поло

Водне поло

Ватерполісти Львівського коледжу спорту їдуть на Мальту на фінал чемпіонату ЄвропиВатерполісти Львівського коледжу спорту - володарі Кубка України у складі львівського "Динамо"Семеро ватерполістів спортколеджу візьмуть участь у кваліфікації до юнацького чемпіонату ЄвропиЧетверо учнів Львівського коледжу спорту взяли участь у кваліфікації до юнацького ватерпольного ЄвроУчні та студенти Львівського коледжу спорту - чемпіони України у складі ватерпольного "Динамо"Ватерполісти Львівського коледжу спорту - срібні призери юніорського чемпіонату УкраїниКоманда спортколеджу серед лідерів юніорського водного поло УкраїниВатерполісти Львівського коледжу спорту у фіналі юнацького чемпіонату України з водного полоДанило Соколов серед кращих бомбардирів львівського "Динамо"Вихованці коледжу - володарі суперкубка України з водного поло у складі львівського "Динамо"Євген Наумчик - старший тренер юнацької збірної команди України з водного полоІгор Кечеджи, Нестор Бабський та Орест Джура - найкращі гравці чемпіонату України 2020 рокуВихованці Львівського коледжу спорту - чемпіони України з водного поло у складі Львівського «Динамо»Ватерполісти Львівського коледжу спорту - лідери юнацького чемпіонату УкраїниІгор Зінкевич: «Продовжую працювати вчителем у Львівському фаховому коледжі спорту»