50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Водне поло : Склад навчально-тренувальних груп


Навчально – тренувальна група № _15

1.      
Булачек Володимир
2002
ІІІ
КМС
за інд. планом
2.      
Мікула Лук’ян
2004
11
КМС
за інд. планом
3.      
Гупаловський Дмитро
2005
11
КМС
за інд. планом
4.      
Касіянчук Максим
2005
11
КМС
за інд. планом
5.      
Кудінов Максим
2005
11
КМС
за інд. планом
6.      
Кузнєцов Дмитро
2005
11
КМС
за інд. планом

Навчально – тренувальна група № 16

1.      
Михайлов Андрій
2005
11
КМС
за інд. планом
2.      
Смірнов Олександр
2005
11
КМС
за інд. планом
3.      
Соколов Данило
2005
11
КМС
за інд. планом
4.      
Троян Матвій
2005
11
КМС
за інд. планом
5.      
Труш Микола
2005
11
КМС
за інд. планом
6.      
Газієв Нікіта
2005
10
КМС
за інд. планом
7.      
Лободинський Андрій
2005
10
КМС
за інд. планом

Навчально – тренувальна група № 17

1.      
Доценко Володимир
2006
10
І
за інд. планом
2.      
Корнеляк Михайло
2006
10
І
за інд. планом
3.      
Пілюшин Всеволод
2006
10
І
 
4.      
Свищ Максим
2006
10
І
за інд. планом
5.      
Чижук Юрій
2006
10
КМС
за інд. планом
6.      
Ярмолюк Максим
2006
10
КМС
за інд. планом

Навчально – тренувальна група № 18

1.      
Боровик Олександр
2006
9
ІІ
 
2.      
Лень Маркіян
2006
9
ІІ
 
3.      
Хитрий Марко
2006
9
КМС
за інд. планом
4.      
Карпович Роман
2007
9
ІІІ
 
5.      
Костюк Ілля
2007
9
ІІ
 
6.      
Наконечний Дмитро
2007
9
ІІІ
 
7.      
Рудник Олег
2007
9
ІІ
 
8.      
Чопик Святослав
2007
9
ІІ
 
9.      
Ярема Олександр
2007
9
ІІІ
 
10. 
Дорош Антон
2007
8
ІІІ
 

Навчально – тренувальна група № 19

1.      
Павлечко Ростислав
2007
8
ІІІ
 
2.      
Палій Арсен
2007
8
ІІІ
 
3.      
Бобровський Юрій
2008
8
ІІІ
 
4.      
Городний Юрій
2008
8
І юн.
 
5.      
Земба Артем
2008
8
І юн.
 
6.      
Любченко Артур
2008
8
І юн.
 
7.      
Ричун Олександр
2008
8
І юн.
 
8.      
Фединяк Гліб
2008
7
І юн.
 
9.      
Бенях Данило
2009
7
І юн.
 
10. 
Шведов Максим
2009
7
І юн.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Водне поло

Водне поло

Ватерполісти Львівського коледжу спорту у Європі чотирнадцятіВатерполісти Львівського коледжу спорту їдуть на Мальту на фінал чемпіонату ЄвропиВатерполісти Львівського коледжу спорту - володарі Кубка України у складі львівського "Динамо"Семеро ватерполістів спортколеджу візьмуть участь у кваліфікації до юнацького чемпіонату ЄвропиЧетверо учнів Львівського коледжу спорту взяли участь у кваліфікації до юнацького ватерпольного ЄвроУчні та студенти Львівського коледжу спорту - чемпіони України у складі ватерпольного "Динамо"Ватерполісти Львівського коледжу спорту - срібні призери юніорського чемпіонату УкраїниКоманда спортколеджу серед лідерів юніорського водного поло УкраїниВатерполісти Львівського коледжу спорту у фіналі юнацького чемпіонату України з водного полоДанило Соколов серед кращих бомбардирів львівського "Динамо"Вихованці коледжу - володарі суперкубка України з водного поло у складі львівського "Динамо"Євген Наумчик - старший тренер юнацької збірної команди України з водного полоІгор Кечеджи, Нестор Бабський та Орест Джура - найкращі гравці чемпіонату України 2020 рокуВихованці Львівського коледжу спорту - чемпіони України з водного поло у складі Львівського «Динамо»Ватерполісти Львівського коледжу спорту - лідери юнацького чемпіонату України