50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Водне поло : Ватерполісти Львівського коледжу спорту у фіналі юнацького чемпіонату України з водного поло


        
    Ватерполісти Львівського коледжу спорту зі стовідсотковим результатом кваліфікувалися до фіналу чемпіонату України з водного поло серед юнаків віком до 16 років.
У іграх ІІ туру національних змагань хлопці почергово перемогли львівську КДЮСШ ім.Ю.Кутенка 12:7, ДЮСШ "ДНУ" з м.Дніпра 9:7, ДЮСШ ім.Яни Клочкової з м.Харкова 13:2 та зб.Києва 16:4, набрали 12 очків і посіли І місце у групі 2.
Кращими гравцями на турі у Дніпрі, за словами заслуженого тренера України Євгена Наумчика, були десятикласники коледжу Данило Соколов, Дмитро Гупаловський, Назар Гагалюк та учні 9 класу Андрій Лободинський і Нікіта Газієв.
Поруч з командою коледжу право брати участь у фінальній частині змагань з групи2 вибороли також дніпровці та ДЮСШ ім.Ю.Кутенка, половину якої, до речі, складають також учні коледжу.
Переможцями групи1, яка змагалась у Кам'янському, стала зб.Харківської обл. ІІ місце посіли львів'яни з Клубу ігрових видів спорту (КІВС), третє - зб.Закарпатської обл.
Зазначені 6 команд у листопаді ц.р. розіграють звання чемпіонів України і нагороди чемпіонату у цій віковій категорії.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВодне поло

Водне поло

Ватерполісти Львівського коледжу спорту їдуть на Мальту на фінал чемпіонату ЄвропиВатерполісти Львівського коледжу спорту - володарі Кубка України у складі львівського "Динамо"Семеро ватерполістів спортколеджу візьмуть участь у кваліфікації до юнацького чемпіонату ЄвропиЧетверо учнів Львівського коледжу спорту взяли участь у кваліфікації до юнацького ватерпольного ЄвроУчні та студенти Львівського коледжу спорту - чемпіони України у складі ватерпольного "Динамо"Ватерполісти Львівського коледжу спорту - срібні призери юніорського чемпіонату УкраїниКоманда спортколеджу серед лідерів юніорського водного поло УкраїниВатерполісти Львівського коледжу спорту у фіналі юнацького чемпіонату України з водного полоДанило Соколов серед кращих бомбардирів львівського "Динамо"Вихованці коледжу - володарі суперкубка України з водного поло у складі львівського "Динамо"Євген Наумчик - старший тренер юнацької збірної команди України з водного полоІгор Кечеджи, Нестор Бабський та Орест Джура - найкращі гравці чемпіонату України 2020 рокуВихованці Львівського коледжу спорту - чемпіони України з водного поло у складі Львівського «Динамо»Ватерполісти Львівського коледжу спорту - лідери юнацького чемпіонату УкраїниІгор Зінкевич: «Продовжую працювати вчителем у Львівському фаховому коледжі спорту»